Ketvirtadienis

2017 Gegužės 25

Dokumentika, pasakojanti apie gamtą, laukinius gyvūnus ir ekstremalų sportą.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
02
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Namų pervežėjai (Dokumentinis serialas)

„Namų pervežėjų“ serijose galėsime savo akimis pamatyti, kaip Kernerių šeima - sunkiųjų krovinių pervežėjų specialistai iš Albertos, Kanados – perveža didžiules sodybas ir gyvenamuosius namus į sunkiai pasiekiamas vietas bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis, kad namų savininkai galėtų mėgautis ramiu poilsiu žmogaus rankos nepaliestose, gražiose vietovėse. 
03
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Medienos karaliai (Dokumentinis serialas)

„Medienos karaliuose“ pasakojama apie geriausius rąstinių namų statytojus. Pamatysite, kaip jie savo rankomis stato įspūdingiausius namus turtuoliams ir garsenybėms. Kiekviena diena atneša naujų iššūkių: nors jie geriausi, bet problemų visada atsiranda. Tenka rūpintis sudėtingais statybos darbais, vykdomais kitoje pasaulio pusėje, tartis su temperamentingais klientais, neužgauti nei vieno ego statybų aikštelėje, kovoti su kitomis bėdomis – arba vienam su kitu – didesnės rizikos negali būti. Net pati įprasčiausia užduotis gali būti mirtina, juk tenka dirbti su 4 000 svarų sveriančiais rąstais. Ši komanda, savo rankomis statanti įspūdingiausius rąstinius namus pasaulyje, moka svajones paversti realybe.
Dabar rodoma
03
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga (Dokumentinis serialas)

Serijoje pasakojama apie bebaimių gelbėtojų komandas, dirbančias Jungtinių Valstijų pakrantės apsaugos tarnyboje Kolumbijos upės sektoriuje. Čia dirbantys vyrai ir moterys nugali klastingus iššūkius, kuriuos jiems pateikia liūdnai pagarsėjęs, „Ramiojo vandenyno kapu“ vadinamas Kolumbijos upės ruožas dėl jo audringos, nenuspėjamos pajūrio aplinkos. Kolumbijos upės ir Ramiojo vandenyno santakoje atliekamos unikalios gelbėjimo operacijos: čia galima pamatyti sraigtasparnių ir motorinių gelbėjimo valčių komandas, skubančias pas nelaimės ištiktas, jūroje pasimetusias valtis, aplink besiblaškančius laivus, darbe sužeistus jūreivius, ir atlieka daug kitų žemyne ir jūroje paieškos bei gelbėjimo darbų, kur didžiausia kliūtis yra pati motina gamta.
04
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

NSO. Išslaptinta