Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

Pramoginis kanalas, skirtas moterims. TV8 programoje – aukštos kokybės laidos ir filmai moterims lietuvių ir rusų kalbomis: vietinės produkcijos pokalbių šou ir serialai, tarptautiniai projektai, tokie kaip „Martos Stiuart šou”, „Kulinarinis reidas“ ir „Valgyk ir lieknėk“, legendinio serialo „Žavūs ir drąsūs“ tęsinys, telenovelės ir gyvenimo būdo laidos, pozityvioji animacija vaikams.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Teleparduotuvė

06
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

TV Pagalba (Socialinės dokumentikos laida)

Žiūrovams puikiai pažįstama patikima ir vieninga gelbėtojų komanda skubės į bet kurį Lietuvos kampelį spręsti gyvenimiškų situacijų. „TV Pagalboje“ laukia kasdienės šalies aktualijos, karščiausi visuomenės gyvenimo įvykiai. Laidos vedėjas pristatys žiūrovams iškilusias problemas, o gelbėtojų komanda 24 valandas per parą sieks pakeisti susidariusias situacijas, būti įvykių centre ir ieškos teisybės. Pagarba žiūrovui, dėmesys skambinančiam, pagalba jos ieškančiam – šios laidos misija. Laidos studijoje Renata Šakalytė-Jakovleva padės spręsti dalyvių konfliktus, ieškos paramos ir pagalbos nukentėjusiems. (N-7)
08
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Mano mažasis ponis (Animacinis serialas)

5 sezonas, 10 serija. Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
09
05
10
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vasara Floridoje

Jūrų biologė Henrieta keliauja į Floridą su savo vaikais – dvyniais Nilsu ir Mara, neseniai sulaukusiais aštuoniolikos. Tai jų paskutinės atostogos kartu prieš vaikams pradedant savarankišką gyvenimą. Kelionėje ji supažįsta su simpatišku kubiečiu, tačiau net ir per atostogas Henrieta negali pamiršti darbo – iš Vokietijos atgabentas vėžlys bus paleistas naujuose vandenyse. Henrieta negali atsitraukti nuo šios misijos. Ar viskas pavyks sėkmingai? Vaikai, Henrietos nusivylimui, turi savų atostogų planų. Negi jie visai nenori pramogauti su mama? Henrieta turi suprasti, kad laiminga bus tik tada, kai išmoks atsipalaiduoti ir pasaulį priimti tokį, koks jis yra. (N-7)
12
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Jaunieji gydytojai

2 sezonas, 18 serija. Serialas atskleidžia vienos Erfurto klinikos gydytojų komandos kasdienybę. Gydytojas Niklas Arendas nusprendžia palikti savo profesinį ir asmeninį gyvenimą Leipcige ir persikrausto į perpus mažesnį Erfurtą, kur gaus aukštesnes pareigas. Jis pasiryžęs pradėti naują gyvenimą naujame mieste su nenumatytais sunkumais, nepažįstamais bendradarbiais ir pacientais, kurių kiekvieno istorija yra kitokia ir nepaprasta. Erfurte Niklas sutiks seniai matytus draugus, kuriuos matė tik per studijas Hanoveryje, ir gaus jaunų gydytojų komandą, kuriai turės vadovauti. (N-7)
13
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kerštas ir meilė

93 serija. Tahsino įtaka neaplenkia nė vieno. Apie šio vyro turtus ir galią sklandė legendos ir kėlė baimę. Mieste nėra nieko, ko nekontroliuotų Tahsinas. Jis turi du vaikus – nusivylimu tapusį sūnų Korhaną ir dukterį Siuhan, kuri priešingai nei brolis – labai protinga ir gera. Korhano žmona niekaip negali pastoti ir padovanoti įpėdinio savo vyrui. Bijodama, kad paveldėtoją pirmiau gali pagimdyti Siuhan, ji bando nužudyti savo svainę. Tačiau merginą išgelbėja žavingas nepažįstamasis. Po daugelio metų į gimtinę grįžęs Čezuras tampa Siuhan mylimuoju ir Tahsino patikėtiniu – idealiu sūnumi, apie kurį šis visą laiką svajojo. Tačiau niekas neįtaria, kad nepažįstamojo gyslomis teka degantis kerštas. Ir visai ne atsitiktinumas, kad jis taip netikėtai pasirodė. Ar jo meilė Siuhan privers atsisakyti keršto Tahsinui, ar ji irgi tėra didelio, skrupulingai apgalvoto plano dalis? (N-7)
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kerštas ir meilė

94 serija. Tahsino įtaka neaplenkia nė vieno. Apie šio vyro turtus ir galią sklandė legendos ir kėlė baimę. Mieste nėra nieko, ko nekontroliuotų Tahsinas. Jis turi du vaikus – nusivylimu tapusį sūnų Korhaną ir dukterį Siuhan, kuri priešingai nei brolis – labai protinga ir gera. Korhano žmona niekaip negali pastoti ir padovanoti įpėdinio savo vyrui. Bijodama, kad paveldėtoją pirmiau gali pagimdyti Siuhan, ji bando nužudyti savo svainę. Tačiau merginą išgelbėja žavingas nepažįstamasis. Po daugelio metų į gimtinę grįžęs Čezuras tampa Siuhan mylimuoju ir Tahsino patikėtiniu – idealiu sūnumi, apie kurį šis visą laiką svajojo. Tačiau niekas neįtaria, kad nepažįstamojo gyslomis teka degantis kerštas. Ir visai ne atsitiktinumas, kad jis taip netikėtai pasirodė. Ar jo meilė Siuhan privers atsisakyti keršto Tahsinui, ar ji irgi tėra didelio, skrupulingai apgalvoto plano dalis? (N-7)
15
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ekstremalūs namų pokyčiai (Realybės šou)

8 sezonas, 11 serija. In a race against time on a project that would ordinarily take four months to achieve, a team of designers, 100 workmen and even the neighbors, have just seven days to completely renovate an entire house - every single room, plus the exterior and landscaping. Along with Ty Pennington, the other members of the design team are going to have to cooperate with each other - a hard thing to do when they don't always even like each other. Tensions flare as tastes are disputed and the deadline approaches ... can they get the job done?
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Medikopteris (Veiksmo serialas)

4 sezonas, 46 serija. Kasdien ši bebaimių medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - kad ir kokia baisi atsitiko nelaimė, už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti. Kvapą gniaužia ne tik neįprasti siužetai, bet ir neįtikėtini triukai, kuriuos specialiai šiai veiksmo dramai kūrė vienas žymiausių Vokietijoje kaskadininkų Vilis Neneris (Willy Neuner), dirbęs Džeimso Bondo filmuose. (N-7)
17
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Jaunieji gydytojai

2 sezonas, 19 serija. Serialas atskleidžia vienos Erfurto klinikos gydytojų komandos kasdienybę. Gydytojas Niklas Arendas nusprendžia palikti savo profesinį ir asmeninį gyvenimą Leipcige ir persikrausto į perpus mažesnį Erfurtą, kur gaus aukštesnes pareigas. Jis pasiryžęs pradėti naują gyvenimą naujame mieste su nenumatytais sunkumais, nepažįstamais bendradarbiais ir pacientais, kurių kiekvieno istorija yra kitokia ir nepaprasta. Erfurte Niklas sutiks seniai matytus draugus, kuriuos matė tik per studijas Hanoveryje, ir gaus jaunų gydytojų komandą, kuriai turės vadovauti. (N-7)
18
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kerštas ir meilė

95 serija. Tahsino įtaka neaplenkia nė vieno. Apie šio vyro turtus ir galią sklandė legendos ir kėlė baimę. Mieste nėra nieko, ko nekontroliuotų Tahsinas. Jis turi du vaikus – nusivylimu tapusį sūnų Korhaną ir dukterį Siuhan, kuri priešingai nei brolis – labai protinga ir gera. Korhano žmona niekaip negali pastoti ir padovanoti įpėdinio savo vyrui. Bijodama, kad paveldėtoją pirmiau gali pagimdyti Siuhan, ji bando nužudyti savo svainę. Tačiau merginą išgelbėja žavingas nepažįstamasis. Po daugelio metų į gimtinę grįžęs Čezuras tampa Siuhan mylimuoju ir Tahsino patikėtiniu – idealiu sūnumi, apie kurį šis visą laiką svajojo. Tačiau niekas neįtaria, kad nepažįstamojo gyslomis teka degantis kerštas. Ir visai ne atsitiktinumas, kad jis taip netikėtai pasirodė. Ar jo meilė Siuhan privers atsisakyti keršto Tahsinui, ar ji irgi tėra didelio, skrupulingai apgalvoto plano dalis? (N-7)
19
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kerštas ir meilė

96 serija. Tahsino įtaka neaplenkia nė vieno. Apie šio vyro turtus ir galią sklandė legendos ir kėlė baimę. Mieste nėra nieko, ko nekontroliuotų Tahsinas. Jis turi du vaikus – nusivylimu tapusį sūnų Korhaną ir dukterį Siuhan, kuri priešingai nei brolis – labai protinga ir gera. Korhano žmona niekaip negali pastoti ir padovanoti įpėdinio savo vyrui. Bijodama, kad paveldėtoją pirmiau gali pagimdyti Siuhan, ji bando nužudyti savo svainę. Tačiau merginą išgelbėja žavingas nepažįstamasis. Po daugelio metų į gimtinę grįžęs Čezuras tampa Siuhan mylimuoju ir Tahsino patikėtiniu – idealiu sūnumi, apie kurį šis visą laiką svajojo. Tačiau niekas neįtaria, kad nepažįstamojo gyslomis teka degantis kerštas. Ir visai ne atsitiktinumas, kad jis taip netikėtai pasirodė. Ar jo meilė Siuhan privers atsisakyti keršto Tahsinui, ar ji irgi tėra didelio, skrupulingai apgalvoto plano dalis? (N-7)
20
00
21
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Lemtinga banga

Anglikonų pastorius Polas Gilmoras pasklidus melagingiems gandams apie nusižengimus perkeliamas į naują parapiją Kornvalyje. Vietos bažnyčia apgailėtino lygio – stogas varva, sienos kiauros, nedaug žmonių joje lankosi. Vietinis verslininkas Taileris nori maldos namus nugriauti ir plėtoti savo verslą. Jam dirba architektė Penelopė. Vos susipažinęs su ja našlys pastorius pajunta simpatiją. Polas ir Penelopė vis dažniau susitinka aptarti bažnyčios reikalų ir kunigas ima suprasti, kad įsimyli naują pažįstamą. Bet ar ji neabejinga dvasininkui? Verslininkas taip pat įsimylėjęs Penelopę ir net pateikė jai viliojantį pasiūlymą... (N-7)
22
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Privati praktika (Komiška drama)

2 sezonas, 1 serija. Antrajame „Privačios praktikos“ sezone viskas prasidės nuo finansinių bėdų. Naomi atskleis Edison, kad verslui iškilo didelė grėsmė dėl susikaupusios skolos. Kaip moterims pavyks išpręsti šį keblų finansinį klausimą? Be to, sezone netrūks ir daug romantiškų epizodų. Naomi ir Semas supras, kad jie nebegali būti tik draugai, aistros kais ir tarp Kuperio su Šarlote. O kaip gudrioji gydytoja Edison? Ji tikrai neliks be dėmesio. Pirmiausia ją bandys užkariauti policininkas Kevinas, o vėliau chirurgas Nojus, deja, šis ją labai nuvils nuslėpdamas tam tikrus faktus apie savo gyvenimą. Žiūrovai seriale pamatys ir vėjavaikį Edison brolį Arčerį, kuriam iškils didelis pavojus. Jam į pagalbą atskubės vienas vyras iš gydytojos praeities. Kas jis ir ar jam pavyks išgydyti Edison brolį? (N-7)
23
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dauntono abatija (Drama)

6 sezonas, 605 serija. Paskutinis aristokratiškosios Krolių (Crawley) šeimos ir jų tarnų paslaptis atskleidžiančio serialo „Dauntono abatija“ sezonas žada neįtikėtinų intrigų. Anglijoje – 1925 metai, pasaulyje gimsta nauji planai ir idėjos, bet Krolių namuose vis dar šmėsčioja praeities paslaptys. Krolių šeimos vienybei grėsmę kelia seni nesutarimai. Rouzė su vyru ir Tomas su dukrele Sibe persikrausto į Ameriką: Rouzė šeimyninį gyvenimą pradeda Niujorke, o Tomas įsikuria Bostone. Anglijoje likusi Merė abejoja savo jausmais Henriui, Edita įnirtingai „įsukinėja“ leidybos verslą, tarp Izobelės, Vajoletos ir Koros kyla įtampa dėl Dauntono ligoninės, o tų, kurie po laiptais, kaip juos vadina šeimininkai, laukia nauji socialiniai pokyčiai, kas reiškia nenumatytus pavojus. Šeštajame sezone netrūks romantinių istorijų, asmeninių dramų, pavydo, apkalbų ir rimtų šeimyninių problemų. (N-7)
01
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės (Realybės serialas)

1 sezonas, 16 serija. Prabangus ir ištaigingas realybės šou kviečia žvilgtelėti į turtingiausių Beverli Hilso moterų gyvenimą. Kaip jos leidžia laisvalaikį, kaip atrodo turtuolių vakarėliai ir kokiomis įmantrybėmis siekia nustebinti savo svečius? Šešios turtingos ir įnoringos moterys kviečia žiūrovus į savo namus. Gal po laidos jos taps dar populiaresnės, o gal gailėsis atvėrusios namų duris? Paris Hilton tetos seserys Kyle Richards ir Kim Richards, žinomos nuo vaikystės, kai pradėjo vaidinti, garsi verslininkė Adrienne Maloof, ištekėjusi už plastikos chirurgo, Lisa Vanderpump – restoranų verslo asė, Taylor Amstrong – įtakingo verslininko žmona ir aktorė bei modelis Camille Grammer bandys nustebinti žiūrovus savo istorijomis. Privatūs lėktuvai, egzotiškos atostogos, užsakyti įžymybių pasirodymai, tūkstančius kainuojantys vakarėliai ir išskirtinės dovanos – moterys stengsis pranokti viena kitą, ir tai kels tokią įtampą, kad kiekvienoje serijoje netrūks ne tik aukščiausio lygio prabangos, bet ir aukščiausio lygio dramų bei konfliktų (N-7)
01
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Medikopteris (Veiksmo serialas)

4 sezonas, 46 serija. Kasdien ši bebaimių medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - kad ir kokia baisi atsitiko nelaimė, už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti. Kvapą gniaužia ne tik neįprasti siužetai, bet ir neįtikėtini triukai, kuriuos specialiai šiai veiksmo dramai kūrė vienas žymiausių Vokietijoje kaskadininkų Vilis Neneris (Willy Neuner), dirbęs Džeimso Bondo filmuose. (N-7)
02
50