Penktadienis

2019 Balandžio 26

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
05
15
07
00
08
20
09
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Mamos (Komedija)

Kiekvienais metais kovo 8-ą dieną telekomunikacijų tinklais perduodama milijonai skambučių ir žinučių. Mes užaugome, ir iš anksto paruoštos dovanėlės ir gėlių puokštės, nupirktos prieš mamoms pabundant – seniai pamirštas vaikiškas įprotis. Dabar mes sveikinam mamas kaip suaugę: palaukiam, kol jos pabus, ir paskambinam. Bet kas atsitiktų, jeigu dėl perkrovimo sugestų telefono tinklai? Ir štai, ryšio nėra. Ką daryti? Vieni lauks, kol ryšys atsiras, ir pasveikins vakare arba netgi kitą dieną. O kiti, kaip šio kino almanacho herojai, pakeis savo planus, kad pasveikintų savo mamas būtent šiandien, asmeniškai. Aštuonios situacijos, aštuoni skirtingi sveikinimai.
11
35
13
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dangiškasis teismas (Drama)

Advokatai Andrejus ir Benjaminas - draugai, kuriuos daug kas sieja, tačiau darbas ir byla pastato juos į skirtingas barikadų puses. Jų padėtis ypatinga tuo, kad teismo procesai, kuriuose jie dalyvauja, vyksta ne žemiškame gyvenime, o pomirtiniame. Jie yra Dangaus Teismo dalyviai, sprendžiantys, kur nukreipti žmogaus sielą po mirties: į rojų ar į pragarą. Vienoje iš bylų netikėtai įsipainioja asmeniniai Andrejaus interesai: ant teisiamųjų suolo atsiduria žmogus, pasipiršęs jo našlei. (N-7)
14
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Apie meilę (Melodrama)

Dašos, su drauge atvykusios "užkariauti" Maskvos, reta profesija: ji dėsto kalbos techniką. O jos gyvenimas - pats paprasčiausias: nuomojamas butas, neaukšti honorarai ir paskaitos nuo ryto iki vakaro. Kartą Daša gauna naudingą pasiūlymą - mokyti sėkmingą verslininką Vladą, kuris dar ir dalyvauja politiniuose rinkimuose. Tarp jų prasideda audringas romanas. Tačiau atsitiktinai sutikusi Vlado žmoną, Daša pažvelgia į įvykius visai kitu kampu. Ir Vladas pasirodo esąs visai ne romano herojus, ir visai ne svajonių vyras...
16
30
17
45
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vysockis. Ačiū, kad gyvas (Biografinė drama)

22
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Nacionalinės medžioklės ypatumai (Komedija)

Tirti rusiškos medžioklės iš Suomijos atvažiuoja jaunas rašytojas Raiva. Vietinė medžiotojų kompanija, vadovaujama generolo, imasi supažindinti suomį su rusiškos medžioklės tradicijomis. Pasiėmę daug degtinės, visi netrukus išsirengia į medžioklę. Nacionalinės medžioklės ypatumų tyrimas teikia daug įdomios ir įvairios medžiagos Raivos knygai.
23
40
01
00
02
35
Dabar rodoma
04
15