Pirmadienis

2019 Balandžio 22

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
05
30
05
45
06
05
08
20
09
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Maratonas (Melodrama)

Toliko gyvenimas nesusiklostė, sportininko karjera nepavyko, ir jį paliko žmona. Nesėkmingas, nemylimas, beviltiškas, jis praranda pasitikėjimą savimi. Viską pakeičia netikėta pažintis su keista nepažįstamąja Ana Iljinična, kuri pasiūlo jam sudalyvauti neįprastame maratone tolimoje Amerikoje.
11
30
12
45
13
25
15
05
16
45
18
25
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Metro (Veiksmo trileris)

Maskvos centre sparčiai vykdomi statybų darbai pažeidžia požemines komunikacijas. Tarp dviejų metro stočių susidaro plyšys, ir pradeda plūsti upės vanduo. Šimtams keleivių iškyla grėsmė tapti tvano aukomis, didelis pavojus kyla ir visam miestui. Tarp papuolusių į bėdą žmonių - gydytojas Andrejus Garinas ir jo dukra Ksiuša. Garinas kovoja su katastrofa, gelbėdamas išgyvenusius keleivius, kartu su savo žmonos meilužiu. Jam teks kovoti ne tik su katastrofa, bet ir su skriauda, pykčiu ir baime. Jis turi išgyventi, kad susigrąžintų meilę, šeimą ir ankstesnį laimingą gyvenimą.
22
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Bedvasis (Drama)

Maksas, 29 metų tarptautinio banko vadybininkas, mano, kad jo gyvenimas tiesiog tobulas - madingi naktiniai klubai, prestižiniai ofisai bei prabangūs automobiliai, aukštuomenės vakarėlių meniu: šampanas, ikrai ir kokainas. Manekenės merginos ir verslininkai iš Forbes sąrašo – taip pat jo gyvenimo dalis. Jis gražus ir sėkmingas, jis – mūsų laikų herojus. Tačiau netikėtai sutikta mergina gali apversti šį saldų gyvenimą aukštyn kojomis.
23
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Bilietas į Las Vegasą (Komedija)

Maksas ir Liza laimi loterijoje. Kad gautų savo laimėtus milijonus, pora turi nukeliauti į specialiai jiems rengiamą ceremoniją Las Vegase. Pasikvietę artimiausius draugus, jaunuoliai išvyksta pasitikti savo sėkmės. Prabangios atostogos ir pramogos susuka draugams galvas, o jiems atsipeikėjus kyla daugybė klausimų. Atsakymų į juos laimėtojai ieško blaškydamiesi po Ameriką ir vis pakliūdami į bėdą. Deja, nei vienas iš jų nesupranta, kad didelis laimėjimas pritraukia ir didžiulį būrį sukčių, norinčių atimtį jų pinigus. Susidūrę su apsišaukėliu Elviu Presliu bei narkotikų magnatu Mečete, draugai patenka į didelę bėdą ir nesibaigiančius nuotykius.
01
15
02
50
Dabar rodoma
04
35