Penktadienis

2019 Balandžio 19

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
05
08
05
09
55
11
25
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Caraitis Ivanas ir vilkas pilkas 2 (Animacinis filmas)

Karalaitė Vasilisa atsisakė tekėti, todėl įpykęs jos tėvas karalius pareiškė sutuoksiąs ją su pirmu pasitaikiusiu. Vos jam ištarus šiuos žodžius, tarsi iš dangaus nukrinta Ivanas. Karalius laikosi savo žodžio ir jaunieji sutuokiami. Prabėga keleri metai, caraitis Ivanas pluša stiprindamas karalystės sienas, planuodamas gynybą, o jo žmona Vasilisa, likusi namie viena, nuobodžiauja. Karalius labai trokšta anūkų, tad sumano įnešti šiek tiek įvairumo į nuobodžią dukters santuoką ir suorganizuoja Vasilisos pagrobimą. Karalaitė gauna išsvajotus nuotykius, o Ivanas turi nusigręžti nuo darbų. Jis drauge su geriausiu bičiuliu pilku vilku leidžiasi ieškoti savo žmonos.
12
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Baltprausys (Animacinis filmas)

Rytais visi prausiasi, tik vienas berniukas bijo vandens – tad nuo jo pabėga ir kojinės, ir bateliai, ir knygos, ir žaislai. Ir tik kai jis susidraugauja su kvapniu muilu ir minkštu rankšluosčiu, susitaiko su praustuve ir visais pabėgusiais daiktais.
12
55
13
35
15
10
16
55
18
30
20
00
21
35
22
50
00
20
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Meilė su akcentu (Nuotykių komedija)

Filmas apie tikrą meilę: ryškią ir aistringą, brandžią ir negailestingą, naivią ir sudėtingą, laimingą ir nelabai. Ji nežino nei sienų, nei įstatymų, nei tautybių. Nuostabaus grožio gamtoje prasideda romantiški labai skirtingų, nepanašių vienas į kitą žmonių nuotykiai.
02
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dubleris (Komedija)

Sėkmingas Rusijos aktorius, besimaudantis šlovės spinduliuose, Igoris Uspenskis vieną gražią dieną internete pamato save patį, reklamuojantį masažo paslaugas. Iš pradžių pakraupsta iš siaubo, nes jokių panašių reklamų filmavime net baisiausiame sapne nedalyvavo. Netrukus atsipeikėja ir nusprendžia pasiaiškinti. Pasirodo, vaikinuko iš reklamos vardas yra Seva, jis iš tiesų masažuotojas, gyvena netoli nuo Maskvos ir yra kaip du vandens lašai panašus į šou žvaigždę. Igoris greitai sumeta, kaip išpešti naudos iš šio neįtikėtino atradimo. Jis pasiūlo Sevai tapti jo dubleriu. (N-14)
Dabar rodoma
03
20