Penktadienis

2019 Balandžio 19

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
15
08
25
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Virtuvė Paryžiuje (Komedija)

Žiūrovų mylimas, kokybe vakarietiškiems nenusileidžiantis serialas „Virtuvė“ taip išpopuliarėjo, kad buvo nuspręsta susukti pilnametražį filmą apie keistųjų virėjų kompaniją. Prestižinis restoranas „Klodas Monė“ Maskvos centre klesti, čia Maksas su Vika ketina kelti savo ilgai lauktas vestuves, tačiau netikėtai restoranas parenkamas Rusijos ir Prancūzijos prezidentų susitikimui. Deja, margoji šefų kompanija neišvengia savo klaidų ir, kaip visad, persistengia. „Klodas Monė“ patiria fiasko ir visas kolektyvas siunčiamas į Prancūziją mokytis tikrosios kulinarijos. Meilės mieste Rusijos virėjų laukia ne vienas iššūkis ir ne vien profesiniai konkurentai, nes apie Viką sparną pradeda rėžti žavingasis Nikola. Nereikia nė sakyti, kad kai išrankiajai prancūzų publikai valgį ims ruošti rusai, tikrai nestigs komiškų nesusipratimų. (N-7)
10
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Džiunglės (Nuotykių komedija)

Sergėjaus ir Marinos šeimyniniam gyvenimui gresia krizė. Bandydama išsaugoti santuoką Marina įtikina vyrą išvykti į egzotišką kelionę. Visos kelionės metu porelės kivirčai nesiliauja, kol pagaliau jie supranta, jog atsidūrė negyvenamoje saloje. Spjaudami į išgyvenimą svetimos salos džiunglėse, porelė bando spręsti savo konfliktus, net nenutuokdami, kad sala nėra tokia ir negyvenama.
11
30
12
55
14
00
15
45
17
15
18
45
20
00
21
50
00
05
01
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Plieninis drugelis (Trileris)

Grupė jaunų nusikaltėlių, vadovaujamų Čiumos, „uždarbiauja“ plėšikaudami. Kai vieną dieną įkliūva, Čiuma, spaudžiama policijos, sutinka tapti jauku gaudant serijinį žudiką. Jeigu ji taps jo auka, jos niekas neieškos. Maniako braižas vienodas, visos aukos – merginos, o medžioklės teritorija – sostinės apylinkės. Operatyvininkui Chaninui jo gaudynės ne tik garbės reikalas, bet ir antpečių kaina. O Čiumai – tai kelias į laisvę. Bendras reikalas suartina jauną nusikaltėlę ir cinišką policininką.
03
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Aštuntukas (Drama, Melodrama, Veiksmo filmas)

Dabar rodoma
04
25