Ketvirtadienis

2017 Gegužės 25

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
20
08
25
10
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šapito teatras. Meilė ir draugystė (Komedija)

Novelė "Meilė". Sukrečianti meilės istorija: trapi mergina, svajojanti tapti princese, ir paslaptingas vaikinas, besislepiantis nuo žmonių, pravarde Kibernetinis klajūnas. Ašarų jūra ir nevilties bedugnė. Ar gali Pelenė ir Nematomas žmogus būti kartu? Šapito teatre - taip! Novelė "Draugystė". Vaikinas, praradęs klausos dovaną, tačiau išsaugojęs jautrią širdį, ir berniukas su ledo krisleliu akyje. Klastinga išdavystė ir nepalenkiama stiprybė. Ugnis ir ledas - dvi stichijos, kurioms susidūrus gali griūti Visata!
12
35
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Legenda Nr.17 (Drama)

Monrealis, 1972 m. rugsėjo 2 diena. SSRS ledo ritulio komanda 7:3 sutriuškino Kanados profesionalus iš NHL. Tai buvo ne šiaip rungtynės, o kova už savo šalį, kuri apvertė viso pasaulio supratimą apie ledo ritulį. Dabar visas pasaulis žinojo jį kaip "Numeris 17". Valerijus Charlamovas, tame mače įmušęs du įvarčius, iš karto pakilo į šlovės viršūnę. Išsipildė jo svajonė: užsispyrimas, talentas ir negailestingos trenerio Anatolijaus Tarasovo treniruotės padarė "Numerį 17" pasauline legenda.
16
30
18
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Gatvės lenktynininkai (Veiksmo filmas)

Stepanas grįžta po tarnybos kariuomenėje. Jo tėvo automobilių dirbtuvės dabar priklauso gatvės lenktynininkų gaujai, kuriai vadovauja Dokeris. Jo aistra nesvetima ir Stepanui. Reikalai ypač komplikuojasi, kai Stepanas ima rėžti sparną apie gražuolę Katia – buvusią Dokerio merginą… (N-14)
20
20
22
20
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Žuvis - svajonė

00
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šapito teatras. Pagarba ir bendradarbiavimas (Komedija)

Novelė "Pagarba". Mirtinas numeris! Didysis išminčius, pasiklydęs tamsoje, ir jo mokinys, atkakliai besiveržiantis į šviesą. Jie balansuoja ties bedugnės riba, ir ugnikalnio liepsnos nudegina jų veidus. Karalius Lyras ir Žvaigždžių berniukas - jų likimo traukinys skrieja tamsiu tuneliu. Ar jo gale jų laukia šviesa? Novelė "Bendradarbiavimas". Pirmą kartą pasaulyje, dar neregėtas šou verslo išradimas: "Atsarginė žvaigždė". Ji gali sutriuškinti bet kurį konkurentą, o jos kūrėjas pakils į Olimpo viršūnę, kad iš ten kristų į vandenų gelmes. Inžinierius Garinas ir Žmogus-dramblys vienas kitą arba išgelbės, arba sunaikins!
02
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Atominis Ivanas (Romantinė komedija)

Veiksmas vyksta miestelyje šalia atominės elektrinės. Jaunas mokslininkas Ivanas, kaip ir jo tėvai, užsiima atomine energetika, bet, kaip pats galvоja, ne iš pašaukimo, o iš meilės buvusiai kurso draugei Taniai. O ji, priešingai, domisi savo darbu, yra ambicinga ir reikli santykiuose. Kartą Tania nusprendžia šiuos santykius nutraukti, nes infantiliškas ir lengvabūdis Vania neatrodo jai patikimas gyvenimo daugas. Tačiau netikėti įvykiai atominiame miestelyje apverčia abiejų herojų požiūrį ir į pašaukimą, ir į meilę...
Dabar rodoma
04
25