Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Laivų mūšis (Nuotykių filmas)

Peter Berg statomas ir režisuojamas „Laivų mūšis“ – tai veiksmo ir nuotykių kino epopėja, vedanti per vandenynus, dangų ir žemę, kur mūsų planeta dėl išlikimo kaunasi su galinga jėga. Filmas sukurtas pagal klasikinį „Hasbro“ laivų mūšio žaidimą, jame vaidina Taylor Kitsch, Rihanna ir tarptautinė superžvaigždė Liam Neeson.
18
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tamsa

Taylorų šeimyna atostogauja Didžiąjame Kanjone. Jų lengva autizmo forma sergantis sūnus Mikey (David Mazouz) ten randa penkis akmenis, kuriuose išraižyti keisti simboliai. Jiems sugrįžus į namus priemiestyje, ant sienų netikėtai atsiranda plaštakų žymės. Netrukus Mike tėtis Peter (Kevin Bacon) ir mama Bronny Taylor (Radha Mitchell) nebežino ką daryti, tačiau viskas pasisuka blogyn, kai jie supranta, kad už šių nepaaiškinamų reiškinių slypi demoniška dvasia. Ar jiems pasiseks išgelbėti savo šeimą, kol blogio kerai jų nesunaikino?
Dabar rodoma
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Danų mergina

1926 m. Kopenhaga. Danų menininkė Gerda Wegener (Alicia Vikander) nutapo savo vyrą Einar Wegener (Eddie Redmayne) moters pavidalu. Šiam paveikslui išgarsėjus, Einarui patinka gauti daug dėmesio, todėl jis pradeda rengtis moteriškiau ir pasivadina Lili Elbe. Einarui tampant moteriškesniu, auga ir jo susidomėjimas lyties pakeitimo operacija, kuri tais laikais buvo viena iš pirmųjų. Nors iš pradžių Gerda pritaria savo vyro sprendimui, jai tenka susitaikyti su konkurencija dėl jo dėmesio ir tuo, kad jos sutuoktinis nebėra tas žmogus, už kurio ji ištekėjo. (N-14)
22
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Titanikas (Drama)

Vienuolika “Oskarų” apdovanotas ir nominuotas dar trims auksiniams Kino Akademijos prizams, pripažintas geriausiu metų filmu “Titanikas” pasakoja apie garsųjį laivą – dvidešimto amžiaus pradžios inžinerinį stebuklą, nuskendusį per savo pirmąją kelionę... Istorija prasideda autentiškais po vandeniu filmuotais tikrojo “Titaniko” vaizdais. Iš giganto nuolaužų, dokumentų, pasakojimų buvo sukurtos identiškos filmo dekoracijos. Žiūrovai, matydami krištolinius sietynus, auksu ir šilkais dabintas sienas, didžiuosius laiptus, gali būti tikri, kad kaip tik taip 1912 metais ir atrodė garsusis, neskęstančiu vadintas laivas, dabar dunksantis vandenyno glūdumoje. Džeimso Kamerono filme ekspedicija ieško nepaprasto mėlynojo deimanto, kurį savo sužadėtinei Rouzei padovanojo turtuolis Kolas Hoklis. Netikėtai, didžiam tyrinėtojų nustebimui, atsiranda moteris, tvirtinanti, kad ji ir yra toji Rouz. Šimto vienerių metų močiutė sutinka papasakoti viską, kas nutiko “Titanike”. 1912 metais laivo, plaukiančio į svajonių žemę Ameriką (N-7)
01
25
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tolimoji Pasaulio pusė

Napoleono kariavimo laikais kapitonas, pravarde „Sėkmė“, Jackas Aubery, išgarsėja Britanijos kariniame jūrų laivyne. Jis vadovauja laivui „Surprise“, kuriuo skrodžia plačius vandenynus. Visai netikėtai jų flotilę užpuola daug pranašesnis priešininkų laivas “Acheronas”. Prancūzai smarkiai apgadina anglų laivą „Surprise“, sužeidžia nemažai įgulos narių. Kapitonas Aubery, nepaisydamas didelių nuostolių, ima persekioti skriaudėjų laivą “Acheroną” per du vandenynus, negailėdamas nei savo, nei įgulos jėgų. Pagauti, užgrobti ar kitais būdais pakenkti savo priešininkui tampa pagrindine laivo misija. Tai misija, kuri pateisins kapitono reputaciją arba pražudys visą flotilę. (N-14)
03
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kontrabanda (Kriminalinė drama)

Praeityje Krisas Faradėjus krovininiais laivais į šalį gabeno neteisėtus krovinius arba kontrabandą. Ilgainiui jis nusprendė pasitraukti iš šio užsiėmimo, sukūrė šeimą ir dabar gyvena pagal įstatymus. Tačiau jo svainis susideda su narkotikų prekeiviu Brigsu ir sužlugdo sandėrį. Brigsas pareikalauja sugrąžinti nuostolius, o šito prasižengėlis padaryti negali. Taip Krisas priverstas vėl užsiimti tuo, ką sugeba geriausiai – gabenti kontrabandą, kad atlygintų Endžio skolą. Krisas – garsus kontrabandininkas, todėl, draugo Sebastiano padedamas, greitai surenka komandą plaukti į Panamą ir pargabenti milijonus padirbtų banknotų. (N-14)