Penktadienis

2017 Spalio 20

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
Dabar rodoma
06
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Didysis stebuklas (Romantinė drama)

Filmo kūrėjus įkvėpė tikri įvykiai, sujaudinę žmonių širdis visame pasaulyje. Nuotykių filmas „Didysis stebuklas“ pasakoja nepaprastą istoriją apie mažo miestelio korespondentę ir gyvūnų mylėtoją savanorę, prie kurios prisijungė neprilygstamos priešiško pasaulio jėgos, kad išgelbėtų poliarinio rato ledynų gniaužtuose įstrigusią didingų pilkųjų banginių šeimą. (N-14)
08
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Mano draugas delfinas 2

Nuo to laiko, kai Sawyer Nelson (Nathan Gamble) su atsidavusia „Clearwater“ jūrų ligoninės komanda, vadovaujama Dr Clay Haskett (Harry Connick Jr.) išgelbėjo delfiną Winter, praėjo keli metai. Padedant Dr Cameron McCarthy (Morgan Freeman), kuris pagamino sužeistam delfinui unikalią protezinę uodegą, jie išgelbėjo delfino gyvybę. Tačiau jiems dar teks pakovoti. Vyresnė delfinė Panama, buvusi Winter surogatinė motina, neseniai mirė ir delfinas neteko vienintelės savo draugės. Clearwater komandai lieka vis mažiau laiko surasti mylimajai Winter draugą, kol jos dar neprarado.
10
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Erelis Edis

Filme Erelis Edis pagal tikrus įvykius pasakojama apie Michael „Eddie” Edwards (Taron Egerton), nepanašų į šuolininką nuo tramplino, bet labai drąsų britą, kuris niekada nenustojo tikėti savimi, netgi tuomet, kai juo nebetikėjo visa tauta. Su maištingo ir charizmatiško trenerio (Hugh Jackman) pagalba, Eddie meta iššūkį sistemai ir laimi viso pasaulio sporto sirgalių bei institucijų širdis ir neįtikėtinai gerai pasirodo 1988 m. Kalgario Olimpinėse žaidynėse.
12
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Po vienu stogu (Romantinė komedija)

Sutuoktiniai Peter ir Allison supažindina draugus Holly ir Eric, tačiau draugystė tarp jų neužsimezga. Kai nelaimingo atsitikimo metu žūsta Peter ir Allison, draugai sužino, kad tapo jų dukrytės Sophie globėjais. Taigi, jie įsikrausto į žuvusių draugų namus ir iš visų jėgų stengiasi išpildyti jų norus. Tačiau vaiko globa tampa našta ir jie pradeda pyktis.
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kubo ir stebuklingas kardas

Feodalinėje Japonijoje jaunas, akių raištį dėvintis Kubo kalnų urve rūpinasi savo mama Sariatu. Jis kukliai užsidirba magiškai manipuliuodamas origamiais savo šiamisenu ir pasakodamas kaimo žmonėms samurajaus, vardu Hanzo, kuris yra pradingęs Kubo tėvas, istoriją. Kubo negali užbaigti pasakoti istorijos, nes nežino, kas nutiko jo tėvui, o jo mama taip pat neprisimena pabaigos, nes jos protas po truputį temsta. Sariatu perspėja Kubo niekada nebūti lauke sutemus, nes jos seserys ir senelis Mėnulio karalius suras jį ir išdurs kitą akį. Vieną dieną Kubo sužino apie kaime vykstantį Bon festivalį, kurio metu galima susisiekti su mirusiais artimaisiais. Kubo dalyvauja ceremonijoje, tačiau nusivilia, kad Hanzo nepasirodo ir pamiršta sugrįžti į namus prieš saulėlydį. Sariatu seserys Karasu ir Washi netrukus suranda Kubo ir jį užpuola ir tada apginti sūnaus pasirodo Sariatu. Ji pasinaudoja magija, išsiunčia Kubo toli toli ir paliepia berniukui surasti tėvo šarvus. Prieš iškeliaudamas, Kubo pagriebia mamos plaukų sruogą
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ice Age: Continental Drift

When Scrat accidentally provokes a continental cataclysm with a storm, Manny is separated from Ellie and Peaches on an iceberg with Diego, Sid and Granny but he promises that he will find a way to return home. In the wake of these earth-shattering upheavals, Sid reunites with his long lost family, and the gang encounters a ragtag menagerie of new characters determined to stop them from returning home.
18
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Deadpool

Šiame įžūliame superherojų žanro filme savanaudis Wade Wilson (Ryan Reynolds) – buvusysis Specialiųjų pajėgų pareigūnas sužino, kad serga mirtina vėžio forma ir sutinka dalyvauti slaptame eksperimente, kuris gal būt padės jam pasveikti. Suktas mokslininkas Ajax (Ed Skrein) atlieka procedūrą, po kurios Wade įgyja ypatingų gydomųjų galių, bet lieka subjaurotu veidu. Taigi jis tampa elastanu apsitempusiu antiherojumi ir juokdariu, vardu Deadpool. Su kitų mutantų pagalba jis siekia atkeršyti visiems, kurie prisidėjo prie jo nelaimės. (N-14)
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ties riba į rytojų

Ateivių rasė Mimics užėmė Žemės planetą ir per penkerius metus beveik užkariavo Europą. Generolas Brigham (Brendan Gleeson) išsiunčia majorą William Cage (Tom Cruise), apsimetusį eiliniu, į naują kuopą, „J Squad“. Cage nužudomas pirmojo mūšio metu, tačiau nustebęs atsikelia vakar. Beviltiškai bandydamas išsilaisvinti iš gniuždančio laiko verpeto, Cage atlieka mokymus kartu su elitine kovotoja Rita Vrataski (Emily Blunt), tapusia žmonijos pasipriešinimo simboliu. Jos mokomas, Cage tampa stipriausiu Žemės gynėju ir vienintele viltimi kovoje su Mimics.
21
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Grėsmingasis aštuonetas

Filmas pasakoja apie Amerikos Pilietinio karo pabaigą, kai premijų medžiotojas John „The Hangman" Ruth (Kurt Russell) ir pavojinga jo įkaitė Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh) pakeliui į teismą Vajominge papuola į smarkią pūgą. Keliaudami pašto karieta, jie sutinka dar vieną premijų medžiotoją, majorą Marquis Warren (Samuel L. Jackson) su buvusiu sąjungininkų sukilėlių vadu Chris Mannix (Walton Goggins). Siekdami pasislėpti, kol pasibaigs pūga, kompanija suplanuoja kelionę į kalnų trobelę. Ten jie sutinka kitų keliautojų (Tim Roth, Demián Bichir, Michael Madsen ir Bruce Dern) ir privalo su jais dalintis ankštomis patalpomis. Kadangi kiekvienas asmuo turi po savanaudišką planą, atsiranda įtampa. (S)
00
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Oušeno tryliktukas (Kriminalinis trileris)

Willy Bank (Al Pacino) yra vienas sėkmingiausių Las Vegaso viešbučio savininkų. Tačiau to jis pasiekė nukonkuravęs verslo partnerius. Kai Reuben Tishkoff (Elliott Gould) išduoda bankas, Danny Ocean (George Clooney) surenka komandą paskutiniajam apiplėšimui. Nepaisant visos rizikos, jie tikisi išplėšti kazino ir apšvarinti Willy Bank. (N-14)
02
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Hardcore Henris

Istorija pasakojama iš pagrindinio veikėjo perspektyvos, žmona (Haley Bennett) prikelia vyrą Henrį (Andrei Dementiev) iš numirusiųjų, bet modifikuotą į superkarį. Netrukus jo žmona yra pagrobiama nusikaltėlių gaujos, siekiančios pasiglemžti jo kūne instaliuotą technologiją. Jam tenka gelbėti ir apsaugoti žmoną nuo šios gaujos. Henris atsikovoja su šiurkštaus vyruko, kareivio Jimmy (Sharlto Copley) pagalba. (N-14)
04
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Lėti vakarai

Veiksmas vyksta devynioliktame amžiuje, Jay Cavendish (Kodi Smit-McPhee) – jaunas škotų didikas, atvykęs į Ameriką, siekia pavergti savo tikrosios meilės Rose (Caren Pisorius) širdį. Atvykęs ten, Jay pradeda savo kelionę Amerikos kolonijoje, lydimas keisto medžiotojo Silas Selleck (Michael Fassbender), kuris pasiūlė jam savo pagalbą. Tačiau Jay nežino, kad Silas juo pasinaudojo, norėdamas susekti Rose su tėvu, kurių ieško dėl žmogžudystės. Ar Jay sužinos visą tiesą, kol dar nevėlu? (N-14)