Trečiadienis

2017 Liepos 26

Šiandien per TV

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
12
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Likimo ekspertai (Trileris, Fantastika, Melodrama)

Būsimas Jungtinių Valstijų senatorius ir ambicingas politikas Deividas Norisas sutinka baleriną Elisą Selas. Tokią gražuolę Deividas regi pirmą kartą. Ji iškart krenta jam į akį. Tačiau netikėtai paaiškėja, kad paslaptingos jėgos jiems trukdo būti kartu. Netrukus Deividas išsiaiškina, kad tai likimo ekspertų darbas. Politikas turi arba pamiršti merginą ir susitaikyti su savo lemtimi, arba rizikuoti viskuo, kas jam brangu. (N-14)
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vairavimo pamokos (Komiška drama)

Vidutinio amžiaus knygų apžvalgininkės Wendy (Patricia Clarkson) santuoka netikėtai išyra ir dėl to jos gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis. Kadangi vyras ją visur nuveždavo, Wendy nusprendžia išmokti vairuoti, kad galėtų aplankyti savo dukterį. Jos vairavimo instruktorius indas Darwan (Ben Kingsley) svarsto galimybę vesti moterį, kurios gyvenime nėra nė karto sutikęs. Per šias pamokas Wendy ir Darwan gyvenimai susipina ir pasikeičia taip, kaip jie net neįsivaizdavo. (N-7)
Dabar rodoma
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

DGM

Sophie (Ruby Barnhill) gyvena Londone, vaikų namuose ir vieną vakarą sutinka Didįjį Gerulį Milžiną (Mark Rylance), kurio darbas – miegantiems vaikams į galvas pūsti sapnus. Jis nusiveda mergaitę namo į Giant Country, kur jie renka laukinius sapnus ir atneša džiaugsmą snaudžiantiems jaunuoliams. Tačiau Sophie netrukus patenka į pavojų, nes žiaurūs didieji DGM broliai Fleshlumpeater (Jemaine Clement), Bloodbottler (Bill Hader) ir Maidmasher (Ólafur Darri Ólafsson) sužino, kad ji yra miestelyje. Netrukus ši neįprasta porelė sukuria planą, kaip apsiginti nuo pabaisų. (N-14)
18
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Neištikimybė

Jaunas teisininkas Ben Cahill (Josh Duhamel) pasiryžta išgelbėti farmacijos pramonę nuo negailestingo ir neapdairaus vadybininko Arthur Denning (Anthony Hopkins). Nepaisant kolegų perspėjimų, Cahill iš visų jėgų stengiasi sustabdyti Denning, pasinaudodamas paslaptingos Emily (Malin Akerman) tiekiama informacija apie kriminalinę jo praeitį. Cahill suvokia atsidūręs keblioje situacijoje, kai ribos tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo išnyksta. Įvykiai pasisuka blogąja linkme ir Cahill tampa įtariamuoju žmogžudystės byloje. (N-14)
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Prieš pakratant kojas (Nuotykių komedija)

Milijonierius Edvardas Koulas ir mechanikas Karteris Čambersas paskutines gyvenimo dienas leidžia myriop pasmerktų ligonių palatoje. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šių vyrų niekas nesieja, tačiau paaiškėja, kad jie abu trokšta likusį laiką praleisti taip, kaip visą gyvenimą svajojo. Edvardas ir Karteris pasprunka iš ligoninės ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę. Į savo programą jiedu įtraukia pokerio žaidimą Monte Karle, gigantiškų ikrų porcijų valgymą bei dalyvavimą kraują kaitinančiose automobilių lenktynėse. Kiekvienas dviejų nepažįstamų vyrų patirtas nuotykis dar labiau sustiprina jų draugystę.
22
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Pamiršk ir atleisk

Žmogžudysčių detektyvė Anna Wallker buvo beširdiška ir konkurencinga. Po negailestingo užpuolimo, ji atsibunda ligoninėje su amnezija. Moteris neprisimena savo praeities, gyvenimo su vyru ir paaugle dukra. Jai pamažu sveikstant, Anna supranta, kad sveikimas ne tik sukėlė pavojų jos gyvybei, bet ir šeimos saugumui. (S)
23
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Oušeno dvyliktukas (Kriminalinis trileris)

Terry Benedict (Andy Garcia) nustebina Danny Ocean komandą pareikalavęs pavogtų pinigų su palūkanomis po to, kai jie įvykdė įžūliausią apiplėšimą visoje istorijoje ir pagrasina juos nužudysiąs. Nusprendę, kad įvykdę apiplėšimą Amerikoje pritauks per daug dėmesio, jie pasuka link Europos su dar sudėtingesniu planu. Danny (George Clooney) susitinka su kitu plėšiku (Vincent Cassel) ir sukerta lažybų, kad nuspręstų, kuris yra geresnis vagis ir sumokėtų skolą Bennet. (N-14)
01
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Miestas

Dougas MacRay (Ben Affleck) – profesionalus bankų plėšikas iš Bostono, kuris pradeda susitikinėti su Claire Keesey (Rebecca Hall), vadybininke, kuri viename pirmųjų apiplėšimų buvo paimta įkaite. Jo kolega vagis James (Jeremy Renner) yra įsitikinęs, kad mergina supras, kad tame apiplėšime dalyvavo ir Dougas. Tuo tarpu MacRay su komanda nuolat seka FTB agentas Adam Frawley (Jon Hamm). Dougas atsiduria tarp nusikaltėlio gyvenimo ir savo gyvenimo meilės ir supranta, kad privalo priimti sprendimą, kuris visam laikui pakeis jo gyvenimą.
04
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tik nekvieskite farų! (Kriminalinė komedija)

Po visą mėnesį trukusio nesėkmingo bandymo suimti narkotikų prekeivį, du policininkai lieka be darbo. Tuomet vienas iš jų nusprendžia iš savo kolekcijos parduoti retą beisbolo kortelę, kad apmokėtų dukros vestuves, o antrasis neranda vietos, nes yra įsitikinęs, kad jo žmona jį apgaudinėja. (S)