Šeštadienis

2018 Kovo 24

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Sniego karalienė 3

Jų šeimos savybė - išskirtinė dovana pakliūti į visokias nemalonias situacijas. Ko dar galima tikėtis iš žmonių, kurie išaugo tarp trolių sniegynuose? Tačiau dabar Kajus ir Gerda užaugo ir perėjo į kitą etapą - šį kartą jie ruošiasi sukelti pasaulinę katastrofą...
18
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Iksmenai. Pradžia. Ernis

Iksmenų trilogijos priešistorė, atskleidžianti, kaip pagrindinis istorijos herojus Ernis (akt. tapo aštriais it skustuvas nagais apdovanotu ir stebuklingų išgijimo galių turinčiu mutantu. Iksmenų gerbėjai sužinos, kaip Ernis prarado merginą ir įsigijo mirtiną priešą – Viktorą Krydą. Galiausiai Ernis prisideda prie pavojingos vyriausybinės programos „Ginklas X“, kurios pagalba ir buvo sukurti mutantai, kuriuos matėme visose trijose Iksmenų dalyse. (N-7)
Dabar rodoma
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Naujokas

Septyniasdešimties metų našlys Ben nuobodžiauja išėjęs į pensiją. Todėl jis įsidarbina vyresniuoju praktikantu internetinėje parduotuvėje. Kompaniją įkūrė Jules Ostin – užsispyrusi, reikli ir dinamiška darboholikė. Benas tampa jos praktikantu, tačiau tai tik priedanga, kadangi ji nusprendžia jam neduoti darbo. Tačiau praktikantas yra naudingas kai tampa išminties ir paramos šaltiniu.
22
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Džonas Vikas 2

John Wick (Keanu Reeves) sugrįžta į darbą, kad ir vėl iškovotų geriausio pasaulio smogiko titulą. Jį pasikviečia Santino D’Antonio (Riccardo Scamarcio) – įtakingojo italų pogrindžio vadas, kuriam John Wick yra skolingas už pabėgimą. Wick keliauja į Romą, kur mėgina nužudyti D’Antonio seserį ir konkurentę Gianna (Claudia Gerini). Kai jo planas nepavyksta, Wick tenka atremti pavojingiausius planetos žudikus. Jam tenka pasinaudoti visais savo ryšiais ir visais įgūdžiais žudyti, kad atkeršytų jį išdavusiam žmogui. (S)
00
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Amžinai tavo (Drama)

Tarnaudamas Irake JAV jūrų pėstininkas Loganas rado merginos nuotrauką su užrašu „Būk atsargus“ kitoje pusėje. Per būrio užpuolimą Loganas išgyveno, todėl įtikėjo, kad jį išgelbėjo nepažįstamosios nuotrauka. Grįžus namo, Loganui sunku priprasti prie įprasto gyvenimo, nes jį vis dar persekioja prisiminimai. Apžiūrinėdamas nuotrauką Loganas pastebi žymę ir supranta, kad merginos reikia ieškoti Luizianoje. Jis išsiaiškina, kad merginos vardas Betė ir kur ji gyvena. Pasirodęs prie jos namų slenksčio Loganas įsidarbina Betės šeimai priklausančiame vietiniame šunų veislyne. Nepaisant Betės nepatiklumo ir sunkumų jos gyvenime, jie pamilsta vienas kitą, o Loganas viliasi, kad Betė jam dovanos ne tik sėkmę. (N-14)
01
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kelias į pražūtį (Drama, Kriminalas)

Maiklas Salivanas dirba airių gaujos vadui Džonui Runiui. Maiklo sūnus tampa Džono nusikaltimo liudininku, tad šis ketina jį nužudyti, norėdamas pašalinti visus liudininkus. Nužudoma Maiklo žmona ir sūnus, tačiau jam pavyksta išgelbėti kitą savo sūnų ir pasprukti. Maiklas nori atkeršyti už savo artimuosius, tačiau jam reikia nuolat saugotis, nes jį persekioja pavojingas samdomas žudikas. (N-14)