Sekmadienis

2017 Gruodžio 17

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Auksas (Drama)

Kenny Wells (Matthew McConaughey) paveldi aukso ieškojimo įmonę, tačiau jos turtai senka. Energingas geologas Michael Acosta (Èdgar Ramírez) jį įtikina Indonezijos džiunglėse atidaryti kasyklą. Kenny suserga maliarija ir yra ilgam prikaustomas prie lovos. Pasveikęs jis iš Michael išgirsta, kad jie rado aukso. Importavusi aukso depozitą į Ameriką, Kenny Washoe kasybos įmonė tampa negailestingų Volstrito prekiautojų, nusprendusių susišluoti iš jų pinigus, taikiniu. Su ilgalaikės merginos Kay (Bryce Dallas Howard) palaikymu ir padrąsinimu Kenny išsiruošia apsaugoti savo aukso. (N-14)
22
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kodėl būtent jis?

Ned Fleming (Bryan Cranston) svečiuojasi pas savo dukterį Stephanie (Zoey Deutch) ir susipažįsta su jos vaikinu Laird Mayhew (James Franco) – tatuiruotėmis pasipuošusiu Silicio slėnio milijardieriumi. Nedą šokiruoja vaikino nuoga krūtinė, keistos ir intymios tatuiruotės ir bjaurios kalbos. Tada Laird paprašo Nedo palaiminimo vesti Stephanie. Nedas nesutinka, tačiau Laird pasiryžta pabandyti jį įkalbėti. Bandydamas įtikti būsimam uošviui, Laird pastato boulingo salę su Nedo atvaizdu ir dar labiau atstumia Nedą išpasakojęs savo ir Stefanie intymaus gyvenimo paslaptis. Ar Laird pavyks įtikinti Nedą, kad Stephanie su juo bus iš tikrųjų laiminga?
Dabar rodoma
00
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Titanikas (Drama)

Vienuolika “Oskarų” apdovanotas ir nominuotas dar trims auksiniams Kino Akademijos prizams, pripažintas geriausiu metų filmu “Titanikas” pasakoja apie garsųjį laivą – dvidešimto amžiaus pradžios inžinerinį stebuklą, nuskendusį per savo pirmąją kelionę... Istorija prasideda autentiškais po vandeniu filmuotais tikrojo “Titaniko” vaizdais. Iš giganto nuolaužų, dokumentų, pasakojimų buvo sukurtos identiškos filmo dekoracijos. Žiūrovai, matydami krištolinius sietynus, auksu ir šilkais dabintas sienas, didžiuosius laiptus, gali būti tikri, kad kaip tik taip 1912 metais ir atrodė garsusis, neskęstančiu vadintas laivas, dabar dunksantis vandenyno glūdumoje. Džeimso Kamerono filme ekspedicija ieško nepaprasto mėlynojo deimanto, kurį savo sužadėtinei Rouzei padovanojo turtuolis Kolas Hoklis. Netikėtai, didžiam tyrinėtojų nustebimui, atsiranda moteris, tvirtinanti, kad ji ir yra toji Rouz. Šimto vienerių metų močiutė sutinka papasakoti viską, kas nutiko “Titanike”. 1912 metais laivo, plaukiančio į svajonių žemę Ameriką (N-7)
03
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Septynios velniškai ilgos dienos

Judd Altman (Jason Bateman) sužino, jog mirė jo tėvas ir kad žmona miega su jo viršininku. Jam sugrįžus namo, mama Hilary (Jane Fonda) praneša, kad jis su broliais ir seserimis savaitę turės gyventi namuose. Netrukus Judd, Wendy (Tina Fey), Phillip (Adam Driver) ir Paul (Corey Stoll), bandydami išgyventi gedulo laikotarpį, įsipina į sudėtingus tarpusavio santykius.