Penktadienis

2018 Gegužės 25

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Blogos mamos

Amy Mitchell (Mila Kunis) yra užimta dviejų vaikų – Jane (Oona Laurence) ir Dylan (Emjay Anthony) mama. Ji sunkiai dirba populiarioje kavinėje, gamina savo vaikams sveikus pietus, paruošia daugumą namų darbų už vaikus ir kartu su jais dalyvauja įvairiausioje užklasinėje veikloje. Ji taip pat aktyviai dalyvauja valdingos idealistės Gwendolyn James (Christina Applegate) ir bendraminčių Stacy (Jada Pinkett Smith) ir Vicky (Annie Mumolo) vadovaujamoje mokyklos tėvų ir mokytojų asociacijos veikloje. Pričiupusi vyrą Mike (David Walton) internetu ją apgaudinėjantį su nuogale pieno ūkininke, Amy jį išspiria iš namų, tačiau vienai jai sunkiai sekasi išlaikyti šeimą. (N-14)
08
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šimtas kelių iki grabo lentos (Komedija)

Veiksmas vyksta 1880 m. Amerikos vakaruose. Filme pasakojama drovaus ūkininko Alberto (akt. Seth MacFarlane), kurį mergina (akt. Amanda Seyfried) paliko dėl sėkmingesnio ir gražesnio kirpyklos savininko. Albertas grįžta prie kasdienio vienišiaus gyvenimo bandant išvengti mirties, bet netrukus paslaptinga moteris, vargu Ana, atvyksta į miestą ir greitai pagrobia Alberto širdį. Tačiau kai netikėtai atvyksta jos vyras, pagarsėjęs ginkluotas banditas, Albertui reikia atrasti drąsos su juo susitikti.
Dabar rodoma
09
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona

Antonia (Jennifer Chastain) ir Jan Žabinska (Johan Heldenbergh) Varšuvoje turi populiarų zoologijos sodą. Jie prižiūri globojamus gyvūnus ir skatina vaikus sužinoti apie juos daugiau. Tačiau Lenkijoje prasidėjusi nacių invazija sunaikina jų žavų pasaulį. Nuo tada jie privalo atsiskaityti vyriausiam nacių zoologui Lutz Heckui (Daniel Brühl), kurį asmeniškai paskyrė Hitleris. Žabinskai susisiekia su pasipriešinimo judėjimu ir pasinaudoja savo zoologijos sodu žydams paslėpti, kad jie išvengtų Varšuvos geto. Galiausiai jie padeda žydams pabėgti iš šalies, tačiau Hecko akylumas gali sutrukdyti jų geranoriškiems tikslams.
12
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Žudikų brolija

„Abstergo“ kompanija suklastoja Callum Lynch (Michael Fassbender) mirtį, kad galėtų sužinoti jo protėvių prisiminimus, kurie yra išsaugoti jo DNR. Kompanijos vadovas Alan Rikkin (Jeremy Irons) pasiryžo surasti Obuolį, Edeno reliktą, galintį manipuliuoti žmonijos norais. Projektui vadovauja jo dukra Sofia (Marion Cotilliard), kuri, pasinaudojusi specialiu „Animus“ aparatu, sugrąžina Callum jo protėvio Aguilar de Nerha (Michael Fassbender) prisiminimus. XV a. Ispanijoje Aguilar siekia išlaisvinti belaisvį Tomas de Torquemada (Javier Gutiérrez), o Callum tuo tarpu bando gauti informacijos apie Obuolį. Išsilaisvinęs iš „Animus“, Callum ir kitas „Abstergo“ bandymų dalyvis mėgina atskleisti slaptus korporacijos ketinimus.
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Auksas (Drama)

Kenny Wells (Matthew McConaughey) paveldi aukso ieškojimo įmonę, tačiau jos turtai senka. Energingas geologas Michael Acosta (Èdgar Ramírez) jį įtikina Indonezijos džiunglėse atidaryti kasyklą. Kenny suserga maliarija ir yra ilgam prikaustomas prie lovos. Pasveikęs jis iš Michael išgirsta, kad jie rado aukso. Importavusi aukso depozitą į Ameriką, Kenny Washoe kasybos įmonė tampa negailestingų Volstrito prekiautojų, nusprendusių susišluoti iš jų pinigus, taikiniu. Su ilgalaikės merginos Kay (Bryce Dallas Howard) palaikymu ir padrąsinimu Kenny išsiruošia apsaugoti savo aukso. (N-14)
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Negalvok dukart

Laiminga šeima Jack (Keegan-Michael Key) ir Samantha (Gillian Jacobs) priklauso „The Commune“ – nedidelei komedijos improvizacijų trupei. Vieno pasirodymo metu juos šokiruoja neįtikėtinos sėkmės sulaukusios laidos „Weekend Live“ prodiuserių apsilankymas. Kai Jack atrenka dalyvauti šioje programoje, jo santykiai su Samantha ima irti. Kiti trupės nariai pradeda varžytis dėl rašymo konkursų ir kitų peržiūrų. Deja, nariai pradeda suprasti, kad ne visiems jiems lemta patirti svaiginančią šlovę.
17
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Džonas Vikas 2

John Wick (Keanu Reeves) sugrįžta į darbą, kad ir vėl iškovotų geriausio pasaulio smogiko titulą. Jį pasikviečia Santino D’Antonio (Riccardo Scamarcio) – įtakingojo italų pogrindžio vadas, kuriam John Wick yra skolingas už pabėgimą. Wick keliauja į Romą, kur mėgina nužudyti D’Antonio seserį ir konkurentę Gianna (Claudia Gerini). Kai jo planas nepavyksta, Wick tenka atremti pavojingiausius planetos žudikus. Jam tenka pasinaudoti visais savo ryšiais ir visais įgūdžiais žudyti, kad atkeršytų jį išdavusiam žmogui. (S)
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Giliavandenis horizontas

2010 m. balandžio 20 d. „Deepwater Horizon“ - naftos gavybos bendrovė, eksploatuojama privataus rangovo „Transocean“< pradeda gręžti gręžinį Luizianos pietinėje pakrantėje pagal „BP“ užsakymą. Vyr. „Electronics“ technikas, Michael „Mike“ Williams (Mark Wahlberg) ir gręžimo priežiūros vadovas, James „Jimmy“ Harrell (Kurt Russell) nustebo sužinoję, kad cementą pumpuoti paskirti darbininkai, kad šulinys būtų stabilus, buvo anksti išsiųsti namo, neatlikus slėgio bandymo, reikalaujant „BP“ vadovų, Donald Vidrine (John Malkovich) ir Robert Kaluza (Brad Leland). Kol Mike rengia grę-imo brigadą, įskaitant Caleb Holloway (Dylan O'Brien), Harrell susitinka su Vidrine ir įtikina jį, kad būtų atliktas bandymas, kuris tik toliau silpnina blogai išlietą cementą. Seka jo kantrybė ir nelaukdamas, kol Harrell patvirtins rezultatus, Vidrine įsako užlieti šulinį. Pradžioje operacija vysta sklandžiai, bet galiausiai cementas neišlaiko, prasideda galingas sprogimas, kurio metu žūva Keith Manuel, Shane Roshto, Roy Kemp, Karl Kle (S)
21
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Pjūklo ketera

Desmond Doss (Andrew Garfield) yra septintosios dienos adventistas, pašaukiamas į JAV kariuomenę, tačiau dėl savo religinių įsitikinimų jis negali su savimi turėti ginklo ar nužudyti priešo. Okinavos kare Doss parodo neįtikėtiną drąsą ir puolamo mūšio lauke išgelbėja septyniasdešimt penkis sužeistus tėvynainius.
00
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Greiti ir įsiutę 6 (Veiksmo filmas)

Domo ir Brajano vagišių kompanija, sugriovusi nusikaltėlių imperiją Rio de Žaneire ir uždirbusi 100 mln., išsisklaidė po visą pasaulį. Tačiau juos kankina namų ilgesys. Tuo tarpu Hobsas 12 šalių seka gaują, kurią sudaro mirtinai pavojingi ir neįtikėtinai įgudę samdomi vairuotojai. Jų vadovui padeda negailestinga gražuolė. Paaiškėja, kad tai Domo mylimoji Leti, kurią jis laikė mirusia. Vienintelis būdas sustabdyti šią nusikaltėlių gaują – juos pralenkti gatvėse. Todėl Hobsas paprašo Domo surinkti savo elitinę komandą Londone. Užmokestis? Atleidimas visiems gaujos nariams, kad jie galėtų grįžti namo ir vėl susitikti su savo šeimomis.
02
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Žaliasis žibintas

Beribėje ir paslaptingoje visatoje daugelį amžių egzistavo nedidelis, tačiau galingas būrys. Tai – Žaliojo žibinto kariai, saugantys taiką ir teisingumą. Kovotojų brolija prisiekusi palaikyti tvarką tarp galaktikų, kiekvienas Žaliasis žibintas mūvi nepaprastų galių suteikiantį žiedą. Tačiau naujas priešas vardu Paralaksas ima grasinti sugriauti visatos jėgų pusiausvyrą, jų ir Žemės likimas atsiduria naujausio nario, pirmo kada nors pasirinkto žmogaus – Helo Džordano, – rankose (akt. Ryanas Reynoldsas) Helas – gabus ir savimi pasitikintis lakūnas bandytojas, tačiau Žaliojo žibinto kariai nelabai pasitiki žmonėmis, niekada nesinaudojusiais neribotomis žiedo galiomis.
04
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Savaitė be žmonų

Aktoriai Owenas Wilsonas ir Jasonas Sudeikis vaidina du draugus, kurie turi daug bendro, įskaitant ir tai, kad abu jau daug metų yra vedę. Tačiau kai abu vyrai namuose ima rodyti nuobodulio ženklus, jų žmonos nusprendžia savotiškai atgaivinti santuokas, suteikdamos jiems „savaitę be žmonų“: vieną savaitę laisvės daryti viską, ko širdis geidžia... ir jokių pasiaiškinimų. Iš pradžių Rikui ir Fredui tai atrodė tarsi svajonės išsipildymas. Tačiau netrukus jie suvokia, kad jų viengungiško gyvenimo lūkesčiai visiškai ir juokingai prasilenkia su tikrove. (N-14)