Sekmadienis

2017 Gegužės 28

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
14
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Iksmenai. Žūtbūtinis mūšis (Fantastinis veiksmo filmas)

Atsiradus vaistams, galintiems sustabdyti genetines mutacijas, mutantai pirmą kartą gali rinktis: išsaugoti ypatingasias galias arba tapti paprastais žmonėmis. Išsiskyrus dviejų mutantų lyderių nuomonėms, ypatingųjų galių savininkams tenka ruoštis karui. (N-7)
15
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Aukšta klasė (Komedija)

Dr. Robert Laing (Tom Hiddleston), jaunas ir laimingas vyras, įsikuria 25 – ame modernių butų namo aukšte. Namas turi pilną savivaldą, jame nusistovėjusi klasių sistema, kurioje aukštesniuose aukštuose gyvenantys turi daugiau įtakos ir privilegijų. Laing susipažįsta su eksperimentinių dokumentinių filmų režisieriumi Richard Wilder (Luke Evans), kuris jam atskleidžia, kaip žmonėms žemesniuose aukštuose tenka gyventi vis blogėjančiose sąlygose. Persipildžius šiukšliadėžėms ir nutrūkus energijos tiekimui netolygus turto pasiskirstymas sukelia karą.
Dabar rodoma
17
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Marsietis

Astronautas Markas Vatnis (akt. Mattas Damonas) pasmerktas mirti Marse, kai kilus audrai žlunga jo misija. Likęs vienas ir praradęs visus ryšius su savo komanda ir žemės planeta jis panaudoja visas botanikos žinias, kad sukurtų aplinką, kurioje galėtų auginti maistą. Tuo pat metu jis ieško būdo sugrįžti namo. Tuo tarpu komanda žemėje vis dar tikisi, kad Markas gali būti gyvas, tačiau jei taip ir yra, kaip su juo susisiekti? O svarbiausia – ar jiems pavyks pargabenti jį namo iki tol, kol išsibaigs jo maisto atsargos?
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ilgas pasivažinėjimas 2

Ben Barber (Kevin Hart) ruošiasi vesti sužadėtinę Angela (Tika Sumpter), kolegos policininko James (Ice Cube) seserį. Policininkai vyksta į Majamį sekti nuožmaus narkotikų prekeivio Antonio Pope (Benjamin Bratt), privežusio į Majamį kalnus narkotikų. Prie jų prisijungia į kalbas nesileidžianti detektyvė Maya (Olivia Munn) ir kartu jie leidžiasi susekti Pope. Artėjant Ben ir Angela vestuvėms kyla vis didesnė įtampa. (N-14)
22
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

300 (Veiksmo filmas)

Leonidas (Gerrard Butler) yra spartiečių – brutalių, bet kilniaširdžių karių rasės karalius. Įsiveržus persų armijai, jiems tenka kapituliuoti, tačiau jis atsisako tai padaryti ir su trimis šimtais karių iškeliauja ginti savo šalies. Dievo Xerxes (Rodrigo Santoro) užpuolimo metu ši broliška kariuomenė privalo atremti milijoninės kariuomenės, lankininkų ir monstrų jėgą.
00
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vienas namuose 2. Pasiklydęs Niujorke

Po neįtikėtino komedijos "Vienas namuose" pasisekimo 1990-aisiais, pasaulį išvydo geriausia 1993-ųjų komedija "Vienas namuose 2". Makolas Kalkinas vėl lieka vienas, tik šįkart jis... pasiklysta Niujorke. Vikrų ir gudrų mažylį persekioja seni jo pažįstami vagišiai, nelinkę dovanoti už senas skriaudas. (N-7)
01
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Neištikimybė

Jaunas teisininkas Ben Cahill (Josh Duhamel) pasiryžta išgelbėti farmacijos pramonę nuo negailestingo ir neapdairaus vadybininko Arthur Denning (Anthony Hopkins). Nepaisant kolegų perspėjimų, Cahill iš visų jėgų stengiasi sustabdyti Denning, pasinaudodamas paslaptingos Emily (Malin Akerman) tiekiama informacija apie kriminalinę jo praeitį. Cahill suvokia atsidūręs keblioje situacijoje, kai ribos tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo išnyksta. Įvykiai pasisuka blogąja linkme ir Cahill tampa įtariamuoju žmogžudystės byloje. (N-14)
03
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Anapus (Drama)

Ši drama pasakoja apie tris žmones, kuriuos skirtingai paveikia mirtis. Paprastas darbininkas George (Matt Damon) turi ypatingą ryšį su pomirtiniu pasauliu. Kitoje planetos pusėje, prancūzų žurnalistė Marie (de France) atsiduria ties mirties slenksčiu ir tai ją sukrečia. O kai Marcus (Frankie/George McLaren), mokyklinukas iš Londono netenka artimiausio žmogaus, jam būtinai reikia žinoti tiesą. Kiekvienam iš jų ieškant tiesos, jų keliai persipins ir amžinai pakeis tai, ką jie mano egzistuojant pomirtiniame pasaulyje.