Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

RTVi — это крупнейший международный телеканал, вещающий на русском языке, доступен в десятках стран на пяти континентах — везде, где говорят и понимают по-русски.

Новостная служба канала — надежный независимый источник достоверной информации о происходящем в мире. Развлекательный сегмент вещания представлен музыкальными программами, документальными и художественными фильмами на любой вкус, социальными и политическими ток-шоу, а также современными российскими сериалами.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
21
00
21
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vestuvinis sąmyšis (Pokalbių šou)

Rasti savo antrąją pusę ir būti laimingu – apie tai svajoja visi. Pasiryžę santuokai jauni žmonės tikisi, kad kartu jie praleis visą gyvenimą. Šis projektas apie tuos, kuriems pavyko rasti savo artimą sielą, kurių šeimyninis gyvenimas puikiai susiklostė, kas myli ir yra pasiruošę šiuo jausmu pasidalinti su žiūrovais.
Dabar rodoma
01
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dangaus teismas (Drama)

Advokatai Andrejus ir Benjaminas - draugai, kuriuos daug kas sieja, tačiau darbas ir byla pastato juos į skirtingas barikadų puses. Jų padėtis ypatinga tuo, kad teismo procesai, kuriuose jie dalyvauja, vyksta ne žemiškame gyvenime, o pomirtiniame. Jie yra Dangaus Teismo dalyviai, sprendžiantys, kur nukreipti žmogaus sielą po mirties: į rojų ar į pragarą. Vienoje iš bylų netikėtai įsipainioja asmeniniai Andrejaus interesai: ant teisiamųjų suolo atsiduria žmogus, pasipiršęs jo našlei. (N-7)
03
15
04
40