Pirmadienis

2017 Rugpjūčio 21

Televizijos kanalo REN TV versija Baltijos šalims pradėta transliuoti 2005 metų rugsėjo mėnesį. Populiariausios REN TV Baltija programos temos – gandai apie Rusijos estrados žvaigždes, milionerius bei politikus, kriminalinės istorijos ir detektyvai, neįtikėtini istoriniai faktai, mistika, NSO paslaptys bei pasaulio pabaigos scenarijai. Kanale taip pat gausu nuotykinių, įtempto siužeto filmų, romantinių komedijų. Vaikus džiugina animaciniai filmukai.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
15
55
17
35
Dabar rodoma
18
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šeimos dramos (Realybės serialas)

Kiekvienuose namuose yra savų tiek paslėptų, tiek atvirų konfliktų. Tačiau anksčiau ar vėliau viskas išplaukia į paviršių, o konfliktai pasiekia apogėjų. Šio televizijos projekto dalyviams iškyla amžinas klausimas: ką daryti? Kaip išspręsti sudėtingiausią situaciją su savo giminaičiais, kai atrodo, kad išeities nėra? Kiekvienoje programos „Šeimyninės dramos“ laidoje - tikra vienos ar kitos šeimos istorija apie sunkumus, gyvenimo problemas, žmogišką nesupratimą ir būdus, kaip išvengti bėdos.
20
25
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kviestinė vakarienė (Kulinarinė pokalbių laida)

Dalyvių užduotis – ne tik paruošti skanią vakarienę, bet ir sukurti jaukią aplinką savo svečiams, pasirūpinti įdomia pramoga. Surengti vakarienę, priimti svečius – savotiškas menas, kurį ne kiekvienas yra įvaldęs, tam reikia ir fantazijos, ir išradingumo. „Kviestinė vakarienė“ suteikia puikią progą pasižvalgyti po kitų žmonių namus, pamatyti, kaip tai daro jie, ir galbūt pritaikyti ką nors sau. Šioje laidoje svarbiausia yra nuoširdus ir kasdieniškas bendravimas gaminant bei patiekiant maistą.
21
25
22
55
23
50