Ketvirtadienis

2017 Birželio 29

Televizijos kanalo REN TV versija Baltijos šalims pradėta transliuoti 2005 metų rugsėjo mėnesį. Populiariausios REN TV Baltija programos temos – gandai apie Rusijos estrados žvaigždes, milionerius bei politikus, kriminalinės istorijos ir detektyvai, neįtikėtini istoriniai faktai, mistika, NSO paslaptys bei pasaulio pabaigos scenarijai. Kanale taip pat gausu nuotykinių, įtempto siužeto filmų, romantinių komedijų. Vaikus džiugina animaciniai filmukai.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
12
25
14
10
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dar ne vakaras (Detektyvinis serialas)

Igoris Savenkovas - nuosavo tyrimų biuro savininkas. Tiksliau - ne biuro, o mažos kontoros, kurioje dirba vos keturi žmonės - tikri šios srities profesionalai. Savenkovas kadaise buvo sėkmingas operatyvininkas, todėl dabar buvę kolegos nevengia pas jį užsukti patarimo. Be jo pagalbos nepavyko apsieti ir tą dieną, kai viename Sankt Peterburgo butų buvo rasta negyva naujoji tyrėjo kaimynė.
Dabar rodoma
15
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Pasaulio paslaptys su Ana Čapman (Dokumentinis ciklas)

Kiekvienoje laidoje - neįprastos, kartais šokiruojančios šiuolaikinio pasaulio istorijos ir nežinomi faktai. Ana Čapman pati dalyvauja pavojinguose eksperimentuose ir priverčia žiūrovus pažvelgti į pasaulį kitomis akimis. Ekskliuzyviai interviu, sensacijos, istorijos rekonstrukcijos ir neįtikėtinos mokslinės hipotezės, reti artefaktai ir unikalūs įrodymai.
15
55
17
40
18
35
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Šeimos dramos (Realybės serialas)

Kiekvienuose namuose yra savų tiek paslėptų, tiek atvirų konfliktų. Tačiau anksčiau ar vėliau viskas išplaukia į paviršių, o konfliktai pasiekia apogėjų. Šio televizijos projekto dalyviams iškyla amžinas klausimas: ką daryti? Kaip išspręsti sudėtingiausią situaciją su savo giminaičiais, kai atrodo, kad išeities nėra? Kiekvienoje programos „Šeimyninės dramos“ laidoje - tikra vienos ar kitos šeimos istorija apie sunkumus, gyvenimo problemas, žmogišką nesupratimą ir būdus, kaip išvengti bėdos.
20
25
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Kviestinė vakarienė (Kulinarinė pokalbių laida)

Dalyvių užduotis – ne tik paruošti skanią vakarienę, bet ir sukurti jaukią aplinką savo svečiams, pasirūpinti įdomia pramoga. Surengti vakarienę, priimti svečius – savotiškas menas, kurį ne kiekvienas yra įvaldęs, tam reikia ir fantazijos, ir išradingumo. „Kviestinė vakarienė“ suteikia puikią progą pasižvalgyti po kitų žmonių namus, pamatyti, kaip tai daro jie, ir galbūt pritaikyti ką nors sau. Šioje laidoje svarbiausia yra nuoširdus ir kasdieniškas bendravimas gaminant bei patiekiant maistą.
21
25
23
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Žiūrėti visiems! (Pramoginė laida)

Šie vaizdo klipai prie kompiuterių ekranų sutraukė milijonus žiūrovų. Nufilmuoti mobiliaisiais telefonais, fotoaparatais ir mėgėjiškomis kameromis, jie surinko daugiau peržiūrų, negu daugelis sezono kino naujienų. Ši laida aiškinasi, kaip susiklostė jų kūrėjų ir dalyvių likimai: vieniems tarsi pasaka, kitiems - košmariška pamoka.
00
10