Penktadienis

2018 Lapkričio 16

Tai skaitmeninėje platformoje rodomas televizijos kanalas, kurį gali matyti „INIT“ kabelinio tinklo klientai didžiojoje Lietuvos dalyje.

Nesvarbu, kad nematėt – mes būtinai TAI parodysim! – sako naujojo kanalo kūrėjai.  Džiaugiamės ir tikimės, jog vertingiausia mūsų  televizijos programos dalis – publicistikos, švietimo  ir kultūros laidos. Esame sukaupę didžiulį autorinių laidų archyvą, kuris dabar jau  atskira ir savarankiška programa sugrįžta pas žiūrovus.  Daugelis mūsų laidų  šiandien atrodo jau kitaip. Išaugo ir nauja žiūrovų karta, kuriai mūsų archyvas bus  išlaikyto (vintažinio)  stiliaus  naujiena, dvelkianti tradicija, pastovumu, vadinasi – namų šiluma. Tai ir yra svarbiausia mūsų užduotis – būti Jūsų namų dalimi!

Taigi, unikalus „INIT TV“ archyvas, autorinės laidos istorijos ir kultūros temomis, puiki dokumentika, kritikų palankiai  įvertinti kino filmai, kuriuos rodome be reklamos intarpų, specialus informacijos blokas naktinėtojams ir šiek tiek muzikos – tai kokteilis, kurį, tikimės, su malonumu skanaus mūsų žiūrovas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
Nėra duomenų