Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Žygis Stakėnas: „Liūdna, kai nuėjus į restoraną su vaikais, į tave žiūri kreivai“

2014.02.14 10:54
LNK nuotr. / Žygis Stakėnas su šeima

LNK laidoje „Padėkime augti“ 9.30 val. šeštadienį išgirsite, kodėl dažna mama ar tėtis tvirtina, kad išeiti papietauti ar pavakarieniauti į miestą su vaikais ne tokia paprasta užduotis. Ir ne vien dėl to, kad besirangančius mažylius sunku įsprausti į žiemos apdarus ar įsodinti į automobilinę kėdutę.

Vis dažniau pasigirsta jaunų šeimų skundai, kad vietų, kuriose vaikus galima skaniai ir sveikai pamaitinti bei rasti jiems užsiėmimą, kol patys tėvai ramiai pavakarieniaus, praktiškai nėra. O jei ir užsuki su šeima į puikų maistą tiekiantį restoraną, dažniausiai aplinka būna ne itin draugiška vaikams.

LNK „Padėkime augti“ vedėjas Žygis Stakėnas jautriausiai reaguoja į aplinkinių žmonių nuomonę. „Liūdina tai, kad nuėjus su vaikais į kokį restoraną, žmonės, kurie patys neturi vaikų žiūri į tave labai kreivai“, – pasakojo du sūnus auginantis Ž.Stakėnas.

Paprastai kavinėse ar restoranuose vaikams skirta žaidimų erdvė nedidukė, dažnai ir neįdomi mažesniems vaikams, todėl ji greitai pabosta ir vaikučiai arba zuja aplink stalus, arba pradeda verkšlenti, todėl tėveliams nelieka nieko kito, kaip tik paskubomis baigti valgyti ir keliauti namo.

O šio šeštadienio LNK laidoje „Padėkime augti“ komanda domėsis, kokie jaunųjų tėvelių poreikiai ir  lankysis naujo vaikams skirto restorano atidarymo šventėje.

Taip pat LNK „Padėkime augti“ kalbės plačiau apie vaikų užsiėmimus, pvz. plaukimą baseine.  Su specialistais bus kalbama apie kūdikių regėjimą. Ar žinote, kaip prižiūrėti mažųjų akis ir suprasti, kada pats laikas kreiptis į gydytoją?

„Padėkime augti“ – jau šį šeštadienį 9.30 val. per LNK.