Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Žvaigždžių dešimtuke“ – karščiausios žvaigždžių meilės istorijos

2014.05.14 15:15
TV3 nuotr. / Laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėjai

Pavasarį poruojasi ne tik visa gyvoji gamta, pumpuruojasi medžiai, bet ir žmonės ima meiliau vienas į kitą dairytis. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ nusprendė išsiaiškinti viską apie žvaigždžių porų susikūrimo ypatumus. Kur garsiausios Lietuvos poros susipažino? Bare, bibliotekoje, o gal internete? Intriguojantys atsakymai – jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val.

Nors žvaigždėms netrūksta nei vakarėlių, nei įvairiausių filmavimų, kuriuose – ne viena galimybė paganyti akis į kitas garsenybes, jos, pasirodo, kaip ir daugelis paprastų žmonių, dažniausiai susipažįsta naktiniuose klubuose.

Tiesa, yra ir išimčių. Štai „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė šįvakar pasakos, kad su vyru Simu pradėjo žiežirbas skelti Simo sesers Aistės Jasaitytės vestuvėse. Tuo tarpu Simona ir Jonas Nainiai rimtą draugystę užmezgė pažinčių portale. Simona jau buvo Joną nusižiūrėjusi ir labai nustebo pamačiusi išvaizdų vaikiną viename pažinčių portale. Mergina pati užkalbino didžėjų. Viskas prasidėjo susirašinėjimu, o baigėsi – vestuvėmis.

Aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės ir jos vyro Aurimo romaną galima vadinti tarnybiniu, mat porą suvedė darbas Šiaulių dramos teatre. „Chorų karuose“ į pergalę Alytaus „DeŽavu“ chorą atvedusi dainininkė Asta Pilypaitė su savo dabartiniu mylimuoju Žydrūnu Rauličkiu susipažino ant vandens. „Vykau į Nidą, jis irgi. Mudu susitikome kelte. Taip jau atsitiko, kad automobiliai buvo šalia pastatyti. Tada susitiko žvilgsniai, persimetėm keliais sakiniais. O vėliau aš gavau laišką...“ – romantišką pažinties istoriją atskleidžia Asta.

TV3 nuotr./Asta Pilypaitė
TV3 nuotr./Asta Pilypaitė

Šįvakar „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis kaip susipažino dainininkė Greta Lebedeva ir olimpietis, projekto „Šuolis“ dalyvis Aleksandras Kazakevičius. Pasirodo, iš pradžių Aleksandrui labiau patiko Gretos draugė ir kolegė Indrė Burlinskaitė. Tiesa, susipažinęs artimiau su Greta, Aleksandras suprato, kad kaip tik ji yra jam skirta mergina.

„Esu labai laiminga su Aleksandru, nors jam mano meilės reikėjo palaukti net dvejus metus. Vis bandau surasti kokių nors jo minusų, bet nieko bloga apie jį nei matau, nei girdžiu. Jaučiuosi kaip seriale, tikiuosi, mūsų meilę vainikuos vestuvės“, – prisipažins Greta.

Tikrą meilės vakarą pamatysime tik „Žvaigždžių dešimtuke“ 20.30 val. per TV3.

Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius