Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Žvaigždžių dešimtukas“ išrikiuos juodąsias įžymybių gyvenimo dėmes

2014.03.19 13:58
TV3 nuotr. / Dileta Meškaitė, Vitalijus Cololo ir Oksana Pikul-Jasaitienė

Jau šiandien TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ apžvelgs spindintį Lietuvos garsenybių gyvenimą, kuriame vis dėlto kartais atsiranda ir tamsių dėmių, nuopuolių bei paklydimų. Kokių tik nebuvo atgarsių apie tai, kad mūsų mylimos pramogų verslo žvaigždės ir į skandalus įsivelia, kaip Selas, ir su skolininkais vargsta, kaip Andrius Rimiškis, net kaltinami prekiavę falsifikatais, kaip Marius Gelažnikas, ar vogę iš kolegų, kaip Irma Jurgelevičiūtė.

O kur dar įvairūs nemalonumai, bankrotai, buvusių mylimųjų šantažas ir dėl pinigų iširusios draugystės? Džordana Butkutė, Vitalija Katunskytė ir Gytis Paškevičius gerbėjams turi ką papasakoti apie tamsiąsias populiarumo puses.

O štai garsi šokėja Edita Daniūtė vargsta teismuose dėl to, kad ją apkaltino šmeižtu buvusi kolegė sportinių šokių trenerė Dalia Samajauskaitė. Tiesa, pati Edita Daniūtė vengia kalbėti šia visam sportinių šokių pasauliui nemalonia tema. Prisibijo apie tai kalbėti ir kiti garsūs žmonės. Tačiau imtynininkas Aleksandras Kazakevičius nebijo. „Ir taip tų sportininkų nedaug turime, tai yra nenormalu, kad vaikams draudžiama dalyvauti varžybose dėl to, kad jie pakeitė šokių sporto klubą",  – neabejoja olimpinis čempionas.

„Ji kažkur Anglijoj, kiek žinau, Londone",  – TV3 laidoje sako kaunietis Gediminas Juodeika apie dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę. Paklaustas, ar tiesa, kad apsivogusiai Irmai Lietuvoje užsidarė visos durys.

Paprašytas pakomentuoti Džordanos Butkutės vargus su buvusiu mylimuoju Sergejumi, kuris ją šantažavo, grasindamas paviešinti kažką nemalonaus, aktorius Aistis Mickevičius prisipažįsta: „Po išsiskyrimo visada kyla minčių keršyti ar pareikalauti grąžinti visas dovanas, bet man taip elgtis neleidžia mano inteligencija. Butkutės atveju, matyt, tos inteligencijos ir pristigo Sergejus."

Galiūnas Vidas Blekaitis laidoje atskleis, kad ne visada žvaigždes nuo nemalonumų gelbsti populiarumas. "Būna, kad policija sustabdo dėl kokio smulkaus pažeidimo ir iškart paleidžia, bet būna ir taip, kad sako: „A, Blekaitis, tai manai, kad jei žvaigždė, tai viskas galima. Vis dėlto būnant garsiam yra daugiau pliusų, nei minusų",  –  prisipažins galiūnas.

Kokią Vitalijaus Cololo ir Simo Jasaičio nuodėmę eteryje išplepės laidos vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė? Ir ką atsakys „Paslapčių namų" žvaigždė Avgustina Issengel į jai mestus kaltinimus dėl nekokybiškų prekių jos siuvykloje?

Visos žvaigždžių nuodėmės, nuopuoliai ir paklydimai jau šį vakarą 20.30val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas".