Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Į TV3 eterį sugrįžta laida „Žvaigždžių dešimtukas“

2014.02.19 14:16
TV3 nuotr. / Dileta Meškaitė, Vitalijus Cololo ir Oksana Pikul-Jasaitienė

Kol TV3 žiūrovai nekantriai, o Lietuvos žvaigždės ir žvaigždutės – neramiai laukė sugrįžtant pramoginei laidai „Žvaigždžių dešimtukas“, jos vedėjai per savo trumpas atostogas nesnaudė. Seksualioji Oksana Pikul-Jasaitienė kibo į mokslus ir įgijo magistro laipsnį, o nutrūktgalviai Vitalijus Cololo su Dileta Meškaite rimtai treniravosi, kad sublizgėtų didžiajame projekte „Šuolis“. „Žvaigždžių dešimtuko“ sugrįžimas – jau kitą trečiadienį 20.30 val.

„Šuolio“ žiūrovai susižavėję stebėjo, kaip drąsiai, užsilipusi Vitalijui ant sprando, Dileta kartu su juo nėrė nuo bokšto į baseiną. Toks ryžtas ir pasiaukojimas turėtų pritraukti dar daugiau žiūrovų, išsiilgusių „Žvaigždžių dešimtuko". Filmuojant pirmąjį laidos anonsą, Dileta ir Vitalijus nepabijojo tiesiai iš baseino išbėgti į lauką ir, vilkėdami vien tik maudymosi kostiumus, pusnuogiai nusifilmavo lauke, nors tuo metu termometro stulpelis siekė vos kelis laipsnius šilumos.

TV3 nuotr./Vitalijus Cololo ir Dileta Meškaitė
TV3 nuotr./Vitalijus Cololo ir Dileta Meškaitė

Tuo tarpu O.Pikul-Jasaitienė, sėkmingai baigusi mokslus ir patvirtinusi esanti ne tik graži, bet ir gabi, prisipažino, kad su nekantrumu vėl laukia „Žvaigždžių dešimtuko". Šiuo metu Krasnodare pas savo vyrą Simą, kur šis žaidžia krepšinį, viešinti ir besidžiaugianti šiltu oru ir saule, Oksana prisipažino: „Apsigynusi magistro darbą, puikiai pailsėjau, bet prisipažįstu – pasiilgau tų plepalų apie mūsų žvaigždutes. Aišku, pasiilgau ir savo kolegų Vitalijaus su Dileta. Taigi sužinojusi, kad laida po atostogų sugrįžta, iškart permąsčiau visas naujienas ir įdomybes, kurių prisikaupė per šį neilgą laiką. Kažkam bus oi kaip smagu, laikykitės, nes viską aptarsim šmaikščiai ir iš širdies“, – žada Oksana.

Laidos kūrėjai tikina, kad žiūrovai gali tikėtis intrigų. Jau trečiadienį, vasario 26 dieną, 20.30 val. bus aptarti, išrikiuoti ir išanalizuoti gražiausi, nuodėmingiausi garsenybių kūnai, nuo kurių pramogų versle raibsta akys. Projekto „Šuolis“ dalyvės merginos ir moterys – šokėja Eglė Straleckaitė, choreografė Monika Šalčiūtė ir dainininkė Indrė Burlinskaitė, jos draugė ir kolegė Greta Lebedeva, dainininkės Viktorija Sutkutė ir Natalija Bunkė – varo iš proto Lietuvos vyrus ir verčia lieti prakaitą sporto salėse moteris, kad šios irgi taptų tokios dailios, kaip mūsų žvaigždės. Kuri garsenybė bus paskelbta tobuliausio kūno savininke? Atsakymas – jau kitą trečiadienį TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas".