Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Žiūrovus džiugins geriausios pasaulyje dramos „Tėvynė“ antrasis sezonas

2013.11.20 11:54
TV3 nuotr. / Serialas „Tėvynė“ (angl. Homeland)

Aukščiausio lygio draminis serialas, kurį liaupsina ne tik žiūrovai, bet ir kritikai, susišlavęs penkias „Auksinių gaublių“ statulėles, septynias „Emi“ ir glėbį kitų laimėjimų bei nominacijų, – „Tėvynė“ (angl. Homeland) – sugrįžta į Lietuvą.

TV3 žiūrovai su malonumu žiūrėjo geriausia pasaulio drama tituluoto serialo pirmojo sezono serijas, kurių paskutinė uždavė daugybę klausimų. Intriguojančios istorijos antrasis sezonas  prasideda jau antradienį (lapkričio 26 d.) 22.00 val. per TV3.

Pirmajame sezone žiūrovai susipažino su seržantu Nikolu Brodžiu (akt. Damian Lewis). Aštuonerius metus laikytas Alkaidos įkaitu jis sugrįžo į savo tėvynę – JAV ir buvo sutiktas kaip didvyris. Vienintelei įžvalgiai Centrinės žvalgybos valdybos specialistei Kerei Metison (akt. Claire Danes) šis vyras sukėlė ne pagarbos jausmą, o įtarimų: gal jis – užverbuotas teroristas, parsidavęs tėvynės išdavikas?

Psichologinis žaidimas įsivažiuoja. Abu herojai turi savo praeitį, todėl istorija tampa vis labiau komplikuota ir nenuspėjama. Nikolą lanko karų ir nelaisvės košmarai, savigraužos priepuoliai, o Kerė slepia rimtą ligą – maniakinę depresiją. Tiesa pasislepia tarp vyriausybės strategijų, herojų haliucinacijų ir vienintelės tikros realybės.

Antrajame sezone netikėtai įsiplieskę pagrindinių herojų, atsidūrusių skirtingose barikadų pusėse – Kerės ir Nikolo – jausmai susidurs su kliūtimis. Ar Brodis dėl agentės paliks jo ištikimai laukiančią žmoną? Be to, seržantas ners į politikos vandenis ir bus išrinktas kongreso nariu, tačiau susidurs su grėsmingais teroristų vado Abu Naziro (akt. Navid Negahban) reikalavimais. Teks rinktis tarp pareigos, noro įrodyti savo tiesą ir rizikos įsiutinti didžiausius priešus.

Amerikos agentūrų vykdomo karo su terorizmu užkulisiai – tamsiosios ir šviesiosios karinių veiksmų pusės, kiekvienos serijos pabaigoje paruoštas netikėtumas, puiki vaidyba, sumanus scenarijus ir kaustanti įtampa dramą „Tėvynė“ užkėlė ant geriausių pasaulio serialų pjedestalo. Antrojo sezono premjera Lietuvoje – jau antradienį, lapkričio 26-ąją, kultinio serialo laiku – 22.00 val. per TV3.