Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

„Nuo... Iki...“: plastinės operacijos, brangiausi pasaulyje automobiliai ir jų kūrėjas Leonardas F. Yankelovichius

2014.05.05 15:41
LNK nuotr. / Irina Barzinskienė

Nors pramogų pasaulio koridoriuose sklinda kalbos, kad nepasitobulinusių žvaigždžių mažai liko, žinomi žmonės slepia tai kaip įmanydami ir nesenstantį grožį vadina Dievo dovana. Kita tema: autoritetingiausias verslo žurnalas pasaulyje „Forbes“ skelbia, kad Leonardas ne tik vienas turtingiausių Latvijos žmonių, tačiau yra ir ketvirtas latvis, užkariavęs pasaulį. Tačiau Leonardas nė iš tolo neatrodo kaip turtuolis.

Tačiau aktorius ir humoristas Vitalijus Cololo bei pilvo šokėja, fitneso čempionė, žymaus kultūristo Dainiaus Barzinsko žmona Irina LNK gyvenimo būdai laidai „Nuo... iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. papasakos, kiek jiems kainuoja gera išvaizda.

Visada šmaikštus ir geros nuotaikos nestokojantis Vitalijus Cololo prisipažino, kad visai neseniai į plastikos chirurgus kreipėsi nebe pirmą kartą. Didžiulių pastangų ir sporto dėka netekus 45 kilogramų atsirado didžiulis odos perteklius, kuris buvo pašalintas bei nusiurbti riebalai iš tų kūno vietų, nuo kurių sunku atsikratyti sportuojant.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo

Tuo tarpu atrodytų nepriekaištingai graži pilvo šokėja ir fitneso čempionė Irina Barzinskienė nusprendė pasididinti krūtinę ir hialiurono rūgšties pagalba sustabdyti ties keturiasdešimtmečiu atsiradusias mimikos raukšleles. Irina atvira – jos vyrui gera išvaizda ir kūno priežiūra – tiesus kelias į sėkmę, todėl ir jai tenka labai pasitempti šalia savo vyro.

Irina prisipažįsta – tokia figūra nėra Dievo dovana, o didžiulių pastangų rezultatas. Moteris atsisakė visų žalingų įpročių, nevalgo mėsos, pieno produktų, cukraus, miltinių patiekalų, bulvių ir bet kokio kito nesveiko maisto. Irinos valgiaraštį sudaro viso labo tik daržovės, vaisiai, žuvis ir kiaušiniai. Irina savo šokių studijoje kasdien po 3 valandas šoka pilvo šokius, ir tris kart per savaitę pluša sporto salėje.

Vitalijus visai neseniai po metų pertraukos antrąsyk ryžosi gultis ant operacinio stalo dėl lieknesnio ir dailesnio kūno. „Lietuviai turi problemą – mes visai nemyli savęs. Reikia save mylėti. Jei tą darai tau ir gyvenime pradeda sektis. O jei atsikeli ir pagalvoji – Jėzau, koks aš baisus, tau iš ryto bloga nuotaika, tu sugadinsi ją ir kitiems. Žmoguje viskas turi būti gražu – protas, smegenys, išvaizda, balsas“, – sako Vitalijus. Vos prieš kelerius metus Vitalijus svėrė 155 kilogramus. Tačiau ir toks jis visiems patiko – vyrui nestigo darbo pasiūlymų televizijoje, koncertuose, šventėse. Visiems patiko Vitalijaus linksmo storuliuko amplua, nes atrodė, kad jis puikiai jautėsi savame kūne.

Tačiau Vitalijus patikina, kad su tokiu svoriu gyventi – sudėtinga. „Kai pagalvoji, man 39 metai, galėjau anksčiau pasikeisti ir džiaugtis. Aš ir dabar džiaugiuosi, bet to gyvenimo galėjo būti ir daugiau. Reikia rūpintis savo sveikata, savo išvaizda,  o kur dar dėt pinigus tuos, kuriuos mes uždirbam neribotais kiekiais“, – po operacijos pasakojo humoristas.

LNK nuotr./Leonardas F. Yankelovichius
LNK nuotr./Leonardas F. Yankelovichius

Kita tema: brangiausi pasaulyje automobiliai ir ekscentriškas jų kūrėjas latvis Leonardas F. Yankelovichius. Beveik 20 milijonų litų už specialiais aukso lakštais padengtą, šarvuotą automobilį, kurio detalės tik iš gryno aukso, o salono vidus padengtas ryklio, rajos, o jei pageidausite, ir mėlynojo banginio penio oda. Užsisakę jį, gausite auksinį brangiausios pasaulyje degtinės butelį, kurio vertė dar vienas milijonas eurų, arba beveik 3,5 milijono litų.

Sumanus verslininkas, latvis Leonardas F.Yankelovichius, prieš kelerius metus ėmė kurti iš tiesų pačius brangiausius automobilius pasaulyje. Tad kaip atrodo ir gyvena žmogus, milijardieriams kuriantis ir įgyvendinantis svajones? Kiek jos kainuoja, kaip atrodo, ir kaip jam tai pavyko?

LNK nuotr./Leonardo F. Yankelovichiaus kurtas automobilis
LNK nuotr./Leonardo F. Yankelovichiaus kurtas automobilis