Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Projekte „Šokiai ant ledo“ žinomi Lietuvos žmonės nesulaikė ašarų

2013.12.23 13:51
LNK nuotr. / Gintarė Gurevičiūtė

Netrukus per LNK žiūrovai išvys intriguojantį televizijos anonsą – jame žinomi Lietuvos žmonės verks tiesiogine to žodžio prasme.

Ašarų nenulaikys Erika Vitulskienė, Gintarė Gurevičiūtė, Vytautas Mackonis, Andrius Butkus, Vaida Genytė. Visus juos vienija bendras projektas – tai būsimojo LNK grandiozinio šou „Šokiai ant ledo“ dalyviai.

Originalų anonsą sukūrusi prodiuserių kompanija „TV play“ sako, kad šokis at ledo – ypatingas šokis, šokio grožis čia slepiasi po protu nesuvokiamomis pastangomis – nesibaigiančiomis repeticijomis, kritimais, skausmu.

„Kai tai supranti, ir matai, kad kažkas, ką darai, pavyksta, apima beprotiškai laimingas jausmas. Tai taip gražu, kad ištrykšta ašara. Mes tikim, kad po didžiulių čiuožėjų pastangų – bus taip gražu, kad iškris ašara ir žiūrovų akyse“, – sako „Šokių ant ledo“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Po Naujųjų startuosiančiame LNK šou savo jėgas ant ledo šalies žvaigždės išbandys su stipriausiais Lietuvos ir užsienio ledo šokėjais. Ant ledo suksis Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Petras Nausėda, dainininkė Vaida Genytė, magas Mantas Wizzardas, Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė, sporto žinių vedėja Asta Žukaitė, sportinių šokių žvaigždės Katerina Voropaj bei Vytautu Mackonis,  pasaulyje pripažinta gražuolė „Mis Latvija“ Alisa Miskovska.