Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

Žavioji Ieva Stasiulevičiūtė grįžta į „Lietuvos ryto“ televiziją

2014.01.30 10:15
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Ieva Stasiulevičiūtė

Jau kurį laiką žavioji muzikinio projekto „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė dingusi iš televizijos laidų vedėjų gretų. Paskutinį kartą merginos gerbėjai ją kartu su scenos partnere Gintare Valaityte galėjo matyti viename kulinariniame šou – dainininkės demonstravo savo sugebėjimus virtuvėje. Artėjant Šv. Valentino dienai merginos laukia naujas išbandymas – pernai tapusi „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Aš tave myliu“ vedėja, Ieva šiam iššūkiui ryžosi ir šiemet.

„Pats metas brangiausiems žmonėms parodyti, kaip juos mylite. Laidoje kviečiu dalyvauti ne tik įsimylėjėlius, bet ir, svarbiausia, mokančius mylėti... Tuos, kurie dar siekia užkariauti išrinktosios ar išrinktojo širdį ir tuos, kurie kartu jau visą amžinybę“, – dalyvauti „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Aš tave myliu“ kviečia I.Stasiulevičiūtė.

„Aš tave myliu“ laidoje gali dalyvauti visi norintys. Jausmingiausi dalyviai bus apdovanoti ypatingais prizais – net 3500 litų vertės čekiu prabangiai miegamojo lovai aistringiems meilės žaidimams ir 1000 litų vertės čekiu juvelyriniams dirbiniams.

Viskas, ką reikia padaryti, tai el. pašto adresu myliu@lrytas.lt iki vasario 6 dienos siųsti pačias romantiškiausias savo ir savo antros pusės nuotraukas. Bučiniai ant Palangos tilto, romantiški apsikabinimai lietuviškoje kaimo turizmo sodyboje, svajingi žvilgsniai Pūčkorių atodangoje arba ant skardžio, žaismingos improvizacijos tiesiog jums svarbioje vietoje – tai tik vos keli pavyzdžiai, kokių nuotraukų laukia „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Aš tave myliu“ kūrėjai. Originalumas – išskirtinumas, tad laukiamos įvairių prisipažinimų meilėje įamžintos formos.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė

„Kviečiu nustebinti artimuosius – juk tai taip paprasta. Laukiame ir romantiškų tėvų jaunystės nuotraukų. Ar ne miela jiems būtų priminti vestuvių kadrą, kur mamos suknelė, lyg tortas, o tėčio šypseną slepia juokingi ūsai? Priminkite jiems, kokie jie laimingi turėdami vienas kitą. Dėmesys nieko nekainuoja!“ – romantiškiausios eterio laidos „Aš tave myliu“ vedėja kviečia brangiausius žmones apipilti dėmesiu ir tai daryti ne tik prieš šventes, o ištisus metus.

Specialios įsimylėjėlių dienai skirtos laidos premjera – vasario 10 dieną, – iškart po dar vienos „Lietuvos ryto“ televizijos premjeros „Olimpinių žaidynių karštligė“. Didysis laidos finalas – Šv. Valentino dieną, Vasario 14-ąją, tuo pačiu laiku – 21.55 val.

Pernai pagrindinis laidos prizas – kelionė į Maroką – atiteko Kasparui ir Simonai už itin originalų vaikino prisipažinimą meilėje. Kasparas ryžosi visą įsimylėjėlių miegamąjį be Simonos žinios išpuošti popierinėmis širdelėmis. Ne gana to, nupirko metro dydžio pliušinį meškiną ir putojančio šampano. Visa tai tapo neįtikėtina staigmena Simonai, nieko nežinojusiai apie paslaptį, o ketverius metus draugaujanti pora jau netrukus mėgavosi išskirtiniu poilsiu Maroke.

„Aš tave myliu“ premjera – vasario 10-ąją iškart po „Olimpinių žaidynių karštligės“, o didysis finalas – Šv. Valentino dieną, Vasario 14-ąją, 21.55 val.