Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Žaliavalgė Gražina Gum atskleidė kūno formoms nekenkiančio saldumyno receptą

2014.04.15 14:12
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Gražina Gum

„Po žiemos saldumynų poreikis yra didžiulis, o labiausiai jų norisi vakare, pačiu netinkamiausiu laiku. Tad geriau pasisaldinti gyvenimą kuo nors sveikesniu“, – tikina garsiausia Lietuvos žaliavalgė Gražina Gum. Jau šį vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ ji žiūrovams atskleis stebuklingo deserto, kurį valgant galima nebijoti priaugti nereikalingų kilogramų, receptą.

Pavasario proga laidoje „Viskas bus gerai“ startuoja nauja ir išskirtinė rubrika „Pasitik pavasarį lengva ir sveika!“, kuriai neliks abejinga nei viena Lietuvos moteris. Laidos vedėjos Edita Užatė, Raminta Stanaitytė ir Renata Mikailionytė yra pasirengusios šalies moterims ne tik parodyti naujausias mankštas bei askleisti unikalius lieknėjimo receptus, bet ir drąsiai visa tai išbandyti pačios.

Jau šį vakarą laidoje išvysite, kaip Raminta ankstyvą rytą mankštinsis kartu su žymiausiu mankštų specialistu, gyvenimo būdo ekspertu Sauliumi Urbonu. Jis išmokys Ramintą ir laidos žiūrovus trumpos, bet veiksmingos rytinės mankštos, kuri padės pabusti ir jaustis gerai visą dieną. Saulius apžvelgs pagrindines klaidas, kurias daro nusprendę gyventi sveikiau.

Valytis organizmą Raminta nuskubės į Ajurvedos centrą. Paskui ją sugužės ir kitos merginos. Kol Raminta bandys seniausią indišką detoksikacijos procedūrą, kai ant kaktos pilamas litras aliejaus, Edita mokysis savimasažo ant... Renatos galvos. Dar merginos išsiaiškins, kuriai iš jų nuo prigimties lemta kovoti su antsvoriu, kokia arbata geriausiai išvalo organizmą ir kokį patiekalą galima valgyti net kelias savaites ir lieknėti nejaučiant alkio.

Išbandyti ir patikrinti receptai, karščiausios naujovės ir moteriškos paslaptys – jau šį vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ ir tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.