Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Yra kaip yra“ laidoje Žvagulio sūnūs atskleidė, jog linksminasi su tėvu

2014.03.24 16:31
BTV nuotr. / Rytis ir Ąžuolas Žvaguliai

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“ – aktuali diskusija apie tai, kaip linksminasi šiuolaikinis jaunimas. Ar tėvai žino, kaip jų paaugliai leidžia laisvalaikį? Kas vyksta naktiniuose klubuose?

Laidoje dalyvavusi moksleivė Ema, kuri į laidos filmavimą atvyko su mama, atvirai žėrė tiesą apie tai, ką naktiniuose klubuose regėjo savo akimis: „Daugybė nepilnamečių, didelėmis, rudomis akimis.“ Alkoholis, narkotikai – visa tai egzistuoja. Ir nors į naktinius klubus oficialiai įleidžiami asmenys nuo aštuoniolikos ar dvidešimt vienerių – nepilnamečiai žino, kaip ten patekti...

Ema taip pat pasakojo, kad tarp jos bendraamžių žolė – labai paplitęs narkotikas. „O paprastas cigaretes rūko beveik visi“, – sakė mokinė.

Laidoje dalyvavo ir du dainininko Žilvino Žvagulio sūnūs Rytis ir Ąžuolas. Vaikinai jau ne vienerius metus dirba tėčio Žilvino Žvagulio vadovaujamuose naktiniuose klubuose. Ar į klubą gali patekti nepilnamečiai? Ar pasitaiko nuo kvaišalų ar alkoholio apsvaigusių jaunuolių? Kaip kontroliuojama, kad į klubą nepatektų nepilnamečiai?

Žilvino Žvagulio sūnūs prisipažino, kad patys neretai linksminasi su tėčiu. „Gerai, kai tėvas ne tik kolega, bet ir draugas. Mes linksminamės kartu“ – kalbėjo Žvagulio sūnūs. O paklausti apie pirmąją cigaretę ir tėčio reakciją, nepasimetė. „Žinom, kad negerai, bet negi burnas užklijuos? Rūkome visi kartu...“

Laidoje taip pat dalyvavo žinomas didžėjus, Lietuvos ir užsienio klubų lankytojus linksminantis daugiau nei dvidešimt metų Genadijus Sokolskis „DJ Gieša“. Didžėjus pasakojo apie savo darbo klubuose patirtį, ir prisipažino, jog visiškai nevartoja alkoholio. Nei lašo. Įtikinantys argumentai – laidoje.

Taip pat laidoje dalyvavo atvirai apie savo „paklydimus“ atviravę nuo narkotikų besigydantys asmenys. Jauni žmonės kalbėjo apie tai, kad priklausomybės pradžia – kiemo draugai, tėvų dėmesio stoka, ir žinoma, „tūsai“...

Kaip linksmintis atsakingai? Ar tėvai viską žino apie savo atžalų laisvalaikį? Apie tai – jau šį pirmadienio vakarą laidoje „Yra kaip yra“ 20.30 per BTV.

 

Žymės: