Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Prisipažinimas „Yra kaip yra“ laidoje: „Pagimdžiau vaiką nuo savo tėvo“

2014.05.12 16:26
BTV nuotr. / Kadras iš laidos „Yra kaip yra“

Šio pirmadienio vakaro BTV laidos „Yra kaip yra“ žiūrovus sukrės 31 metų Lauros, auginančios 4 vaikus, išpažintis. Šiuo metu Laura skiriasi su vyru Viktoru. Su Viktoru Laura pragyveno Joniškėlyje devynerius metus. Kartu augino 4 vaikus – 2 berniukus ir 2 mergaites, – iš kurių Viktoras pripažįsta tik vieną sūnų, o dar dėl vienos mergaitės abejoja.

Vyriausias ir jauniausias vaikai yra nuo kitų vyrų. Laura gyvenimu su Viktoru nebuvo labai patenkinta, nes į jų bendrą gyvenimą labai kišosi uošvienė Zita, kuri kontroliuodavo kiekvieną žingsnį: atvažiavusi pasisvečiuot aiškindavo Laurai, kad ši nemokanti valgyti gaminti, kontroliuodavo Lauros išėjimą iš namų, sekiodavo, eidavo aplink langus ir tikrindavo, ar viduje nėra svetimų vyrų, prikaišiodavo, kad Laura nemokanti vaikų prižiūrėti, kad Viktoro nemylinti ir blogai su jos sūnumi besielgianti.

Jei Laura išeidavo pasisvečiuot pas brolį, Zita iškart prikišdavo, kad moteris eina pas svetimus vyrus. Laura skyrybų priežastį įvardija taip: pirmiausia, Viktoras buvo neištikimas ir susirado dabartinę draugę, su kuria išlėkė į Klaipėdą prie mamytės arčiau gyventi, o antra – uošvienės kišimasis ir reguliavimas. Ji Laurai skambinėja ir iki šiol, įkalbinėja susitaikyt, kontroliuoja ir toliau Lauros veiksmus. Beje, Viktoras skyrybų dokumentų nepasirašo, Laura mano, kad čia irgi mamos įtaka.

Tačiau tamsi  paslaptis gaubia Laurą:  ji turi pagimdžiusi dukrą nuo savo tikro tėvo, kuris prieš savaitę mirė. Tad Laura iš viso turi 5 vaikus, tik apie vyriausiąją dukrą, kuriai dabar apie 14 metų, ji nekalba, nes mergaitę ji pagimdė 16-os metų nuo savo tikro tėvo. Ji buvo tėvo seksualiai išnaudojama nuo keturiolikos metų. Jos dukra yra įvaikinta ir Laura negali turėti su ja jokių sąsajų. Mergaitė nežino, kad jos tėvas yra jos senelis. Lauros tėvas nebuvo nubaustas, tiksliau, Laura, būdama paauglė, bijodama tėvo grasinimų niekam nesakė, kad tėvas ją seksualiai išnaudoja.