Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Yra kaip yra“: ar vardinius daiktus pamėgę studijos svečiai atskirs juos nuo klastočių?

2014.05.20 16:33
BTV nuotr. / Žilvinas Grigaitis

BTV laidoje „Yra kaip yra” – šį antradienio vakarą 20.30 val. diskusija apie pirkinius, originalius daiktus ir jų padirbinius, taip pat – vartotojų teises.

Pagrindiniu šios diskusijos herojumi tapo verslininkas Žilvinas Grigaitis. Laidoje vyras prisipažino, jog itin vertina garsių mados namų gaminius, deja, sumokėjus ne vieną tūkstantį eurų, kartais tenka nusivilti. Žilvinas pasakojo, jog prieš pusmetį užsienyje įsigijo vienų garsių mados namų piniginę, tačiau paaiškėjo, jog ši – nekokybiška. Verslininkas nunešė ją į taisyklą. Praėjo pusmetis, bet nei piniginės, nei pinigų Žilvinas kol kas neatgavo.

Žmona Elle iš Australijos taip pat ne kartą nusivylė savo prabangiais pirkiniais. Daugiau nei 3000 dolerių kainavusią rankinę „išbėrė dėmėmis“. Kur ieškoti teisybės? Laidos svečias atvirai pasakojo apie pinigų sumas, kurias jiedu su žmona skiria pirkiniams.

Laidoje buvo atliktas eksperimentas: ar vardinius daiktus pamėgę studijos svečiai sugebės atskirti originalius gaminius nuo klastočių?

Apie garsiausių pasaulio mados namų gaminius, jų padirbinius, vartotojų teises bei atsakomybes - šį antradienio vakarą laidoje „Yra kaip yra“.