Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

„X Faktoriaus“ stovykloje – atkaklus pasiruošimas pirmajam tiesioginiam eteriui

2013.11.25 18:36
TV3 nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė ir Deivydas Zvonkus, „X Faktorius“

Populiariausio muzikinio projekto Lietuvoje „X Faktorius“ komanda jau išrinko 12 verčiausių finalistų, kurie ateinantį sekmadienį pasirodys scenoje ne tik prieš teisėjų ketvertą – Rūtą Ščiogolevaitę, Marijų Mikutavičių, Saulių Urbonavičių-Samą ir Saulių Prūsaitį, bet ir minią projekto gerbėjų studijoje ir prie televizorių ekranų. Kai kuriems iš jų tiesioginis eteris – pirmasis gyvenime.

Prieš paskelbiant finalistus, dalyviai sužinojo ir kuris teisėjas kartu su komanda juos kuruos viso projekto metu. „Aš jau paragavęs sėkmės, kitokio rezultato nenoriu“, – sakė pernai merginas kuravęs ir su Giedre Vokietyte „X Faktorių“ laimėjęs Samas. Šiemet jam atiteko muzikos grupės: talentingosios sesės Barbora ir Veronika, vaikinų grupė „Boy Band‘as“ ir žemaitukais vadinami Linas ir Ovidijus.

Reiklioji teisėja R. Ščiogolevaitė kartu su kūrybinės komandos partneriu – prodiuseriu Deivydu Zvonkumi šiemet kuruos vaikinus. Rūta į savo komandą priėmė linksmuolį Žygimantą Gečą, paslaptingąjį Dovydą Buršteiną ir muzikalųjį Audrių Petrauską. „Aš nesu laimės kūdikis“, – užsiminė juokaudama Rūta, tačiau gal tokiais taps jos kuruojami vaikinai?

TV3 nuotr./Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, „X Faktorius“
TV3 nuotr./Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, „X Faktorius“

Tikri futuristai, pasižymintys ekstravagancija – teisėjas S. Prūsaitis su savo komandos nare – dainininke Juste Arlauskaite-Jazzu, – šiemet rūpinsis merginomis. Jie savo komandoje pageidavo matyti balsingąją Vaivą Kalinauskaitę, muzikaliąją Ievą Ščerbinskaitę ir jautriąją užsispyrėlę Neringą Mariją Gailiušaitę.

Marijonas, pasikvietęs į pagalbą dainininkę Aistę Smilgevičiūtę, tvirtai apsisprendė iš vyresniųjų grupės į savo komandą pasikviesti šarmingąją Anželą Adamovič, teatrališkąją Skaistę Karnuševičiūtę ir solidųjį Egidijų Žižiūną.

TV3 nuotr./Aistė Smilgevičiūtė ir Marijonas Mikutavičius, „X Faktorius“
TV3 nuotr./Aistė Smilgevičiūtė ir Marijonas Mikutavičius, „X Faktorius“

Šios keturios komandos iš karto kibo į darbus. TV3 žiūrovų laukia dvylika išskirtinių pasirodymų, prie kurių pluša ne tik dalyviai, bet ir vokalo mokytojai, profesionalūs scenografai, o finalistų įvaizdį kuria žinomiausi stilistai.

Pirmoji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija, kurioje dalyvių likimą nuo šiol lems tik TV3 žiūrovai,  jau ateinantį sekmadienį 19.30 val.

TV3 nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas ir Giedrė, „X Faktorius“
TV3 nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas ir Giedrė, „X Faktorius“