Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

„X Faktoriaus“ finale – būrys muzikos žvaigždžių

2014.01.31 17:57
TV3 nuotr. / Anžela Adamovič, Žygimantas Gečas, Audrius Petrauskas

Didžiausio populiarumo viršūnėje besipuikuojantis TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ šį sekmadienį su trenksmu užbaigs grandiozinį šou. Būrys tituluočiausių ir geidžiamiausių Lietuvos žvaigždžių, netikėti „X Faktoriaus“ finalistų duetai, neregėti teisėjų pasirodymai bei negirdėtos, pirmą kartą suskambėsiančios dainos, kurių finalą vainikuos „X Faktoriaus“ nugalėtojo paskelbimas.

„X Faktoriaus“ finalistai – Audrius Petrauskas, Žygimantas Gečas ir Anžela Adamovič – atliks po vieną duetą su geidžiamiausia žvaigžde. O ketvirtosios vietos laimėtoja Ieva Ščerbinskaitė – su vienu iš savo mokytojų.

„Superfinale žiūrovai pamatys duetus su net tris M.A.M.A. apdovanojimus susišlavusia Jazzu, taip pat su šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose geriausios atlikėjos titulą pelniusia Giedre Kilčiauskiene. „X Faktoriuje“ su finalistais duetuose dainuos ir Vaidas Baumila bei Jurga Šeduikytė“, –  kortas atskleidžia projekto režisierius ir prodiuseris Mindaugas Meškauskas.

Pasak režisieriaus, jaunam atlikėjui duetas su daug scenoje pasiekusiu dainininku yra didelė paspirtis ir neįkainojama patirtis. Tai gali tapti ir geru koziriu, tinkamai finalistui jį panaudojus.  

„Superfinale visi „X Faktoriaus“ finalistai konkursinėje programoje atliks net po tris kūrinius. Taip pat bendrai dainai susirinks visi 12 į finalą patekusių dalyvių“, – apie visus projekto gerbėjus pradžiuginsiantį reginį pasakoja M.Meškauskas.

Įtemptai projekto superfinalui ruošiasi ne tik projekto dalyviai. „Specialias programas rengia kiekvienas „X Faktoriaus“ teisėjas: Saulius Prūsaitis atliks naują, ką tik parašytą dainą, Marijus Mikutavičius nustebins savo netradiciniu dainos pasirinkimu, Saulius Urbonavičius-Samas pažadėjo tikrą roko fiestą ant scenos, o Rūta Ščiogolevaitė, kaip visada, įrodys esanti ne tik puiki teisėja, bet ir neprilygstama dainininkė“, – dar daugiau užuominų apie ruošiamas staigmenas pažeria jau antrajam projekto sezonui diriguojantis M.Meškauskas.

Finalinė antrojo „X Faktoriaus“ sezono laida – šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.