Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

„X Faktoriaus“ dalyviai išpildė sergančios septynmetės svajonę

2013.12.20 10:48
TV3 nuotr. / „X Faktoriaus“ dalyviai

TV3 ir SEB banko jau vienuoliktus metus organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ geros valios žmonių dėka pildo akcijos herojukų svajones. Šių metų herojukų gretose – ir septynmetė Elena iš Jurbarko, kurios svajonę su džiaugsmu įgyvendimo populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai.

Elena turi įgimtą stuburo negalią – nevaldo savo apatinės kūno dalies, todėl sėdi neįgaliojo vežimėlyje. Mergaitė – prisiekusi „X Faktoriaus“ projekto gerbėja, stebinti kiekvieną transliaciją, po kiekvienos laidos skaičiuoja dienas, kol pamatys naują laidą ir mylimus finalistus. „Elena laukia nuo pirmadienio ir vis aiškina mažesniam broliui Mykolui, kad reikia tiek ir tiek naktų pramiegot ir bus „X Faktorius“, – šypsosi mažųjų gerbėjų tėtis Saulius Danisevičius.

Trečioji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija Elenutei tapo svajonių išsipildymo vakaru – mergaitė pirmą kartą atvyko į grandiozinį šou, stebėjo pasirodymus gyvai ir net pati pabuvojo scenoje. „X Faktoriaus“ dalyviai kartu su teisėju Marijumi Mikutavičiumi savo mažajai gerbėjai atliko dainą „Su tavim kartu“ ir įteikė dar vieną muzikinę dovaną – išsvajotuosius būgnus. TV3 žiūrovai jaudinantį siužetą pamatys jau netrukus, šv. Kūčių vakarą 19.00 val. specialioje „Išsipildymo akcijos 2013“ finalo transliacijoje.

TV3 nuotr./Elena ir Martynas Starkus
TV3 nuotr./Elena ir Martynas Starkus

„Ji tik šiandien atsitokėjo ir įspūdžiais dalinosi mokykloje“, – prabėgus kelioms dienoms pasakojo „X Faktoriaus“ scenoje  ir užkulisiuose dalyvių dėmesiu apsuptos mergaitės tėtis.

Didžiausios vieno vaiko svajonės išpildymas ne tik pripildė laimės mažą širdelę, bet ir atnešė po mažą stebuklą ir į kiekvieno „X Faktoriaus“ dalyvio širdį. Kalėdinė dvasia ir gerumas pasklis visiems „X Faktoriaus“ žiūrovams, o tarp jų ir mažajai Elenai – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

„Išsipildymo akcija 2013“ finalinis koncertas – šv. Kūčių vakarą 19.00 val. per TV3.

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3.