Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

„X Faktoriaus“ atrankose sostinėje – neįtikėtini sugrįžimai

2013.10.20 14:43
TV3 nuotr. / Vaiva Kalinauskaitė ir Rūta Ščiogolevaitė

Jau šį sekmadienį populiariausias TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ pagaliau pasieks sostinę, kur lauks scenos ištroškę ir žiūrovų dėmesio išsiilgę „X Faktoriaus dalyviai. Jų gretose – būrys jau matytų, tačiau neatpažįstamai pasikeitusių pirmojo projekto sezono dalyvių.

„Sudraskytum man širdį, jei nepriverstum ir vėl sudainuoti su tavimi duetu“, – pasakys Rūta Ščiogolevaitė, išvydusi į „X Faktorių“ sugrįžusią Vaivą Kalinauskaitę, vienintelę merginą, kurios balsas pirmajame sezone išprovokavo Rūtą sudainuoti scenoje kartu.

Per praėjusiais metais vykdytas „X Faktoriaus“ atrankas V. Kalinauskaitė metė iššūkį teisėjavusiai Rūtai. Duetu jos atliko W. Houston kūrinį „I Have Nothing“. Projektą vilnietė paliko po specialios stovyklos, kurioje buvo sudaromas galutinis „X Faktoriaus“ dalyvių sąrašas. Gal šiais metais Vaiva nukeliaus toliau?

TV3 nuotr./Vitalij Boroch „X Faktoriaus“ atrankoje
TV3 nuotr./Vitalij Boroch „X Faktoriaus“ atrankoje

Pamatę Vitalij Boroch teisėjai iškart uždainavo „čiki čia ha ha“ – firminiu pernai tapusį Vitalijaus sąskambį. „Aš iš viso nesuprantu, kokia gali būti kūrybinė stovykla be šio žmogaus?“ – susižavėjusi dar vieno „X Faktoriaus“ „vaiko“ sugrįžimu sakys R. Ščiogolevaitė.

Ir tai – dar tik triumfuojančių sugrįžimų pradžia, lengvas apšilimas. „What was that? – apstulbinta vaikinų grupės pasirodymo stebėsis Rūta. – Kaip galima iš visiškai beviltiškų pasidaryti tokiems fantastiškiems? Aš niekaip negaliu suprasti!“

Apstulbinta liks ne tik Rūta. „Kas per transformacija? Kas tu buvai pernai ir kuo tapai šiemet? Diena ir naktis!“ – tuo, ką mato ir girdi, negali patikėti ir Saulius Urbonavičius-Samas.

O kiek dar nematytų, tačiau savo talentu, charizma apdovanotų dainininkų pasirodys ant „X Faktoriaus“ scenos Vilniuje? Nepraleiskite sekmadienio.

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3.