Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Viktorija Mauručaitė apie Vasha pasivadinusią dukrą: „Ji – Lietuvos ateitis“

2014.03.14 13:21
LNK nuotr. / Vasha – Gabrielė Grygolaitytė

Lietuvos pramogų pasaulį šį penktadienio vakarą papildys dar viena mega žvaigždė. Buvusios grupės „Dinamika“ vokalistės Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė iškilmingai praneša, kad ji tapo Vasha.

„Šiandien yra paskutinis vakaras, kai mus su Gabriele matote dalyvaujant vienoje laidoje“, - LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šįvakar 19.30 val. sakys Viktorija. Moteris neslėps, kad jos dukra nebenori būti siejama su praeityje garsia mama ir pradeda savarankišką kelią į scenos aukštumas.

„Nenoriu būti tokia kaip mama. Noriu būti už ją geresnė“, - ambicijų neslėps Gabrielė Grygolaitytė, kurią nuo šios akimirkos derėtų vadinti sceniniu pseudonimu Vasha.

„Mano paramos dukra tikrai nebereikia. Juk su ja dirba garsiausių Lietuvos prodiuserių komanda. Tai legendinis Artūras Butkevičius, Stano, Gintaras Reklaitis ir Kęstutis Ruzgys. Drąsiai sakau, kad Gabrielė – Lietuvos ateitis“, - aiškins Viktorija.

„KK2 penktadienio“  studijoje Vasha atliks debiutinę savo dainą „Pastonai-balionai“. O jos pasirodymą stebės profesionalų komanda, prodiuserė Laima Lapkauskaitė  ir dainininkas Valdas Burnys, kuris pasirodęs studijoje sužinos pribloškiančią naujieną: jo sūnus Romas išsiskyrė su  Gabriele, kuri virto Vasha.

Žvaigždžių vaikų gyvenimo peripetijos ir nauji keliai jau šį penktadienio vakarą 19.30 per LNK.