Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Viktoras Uspaskichas: „Didžiausią grėsmę Lietuvai kelia ne Rusija, o Lietuvos politikai“

2014.03.25 12:26
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viktoras Uspaskichas teisme

„Didžiausią grėsmę Lietuvai kelia ne Rusija, o karo baimę sėjantys Lietuvos politikai. Tarp jų ir prezidentė“, – laidos „Patriotai“ studijoje teigė Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas. Maža to, populiariausio lenkiško leidinio Lietuvoje „Kurier Wilenski“ interneto puslapyje patalpintas Vilniaus krašto autonomijos žemėlapis. Ar tai tiksinti bomba? Šiandien 21.00 val. „Patriotai“ aiškinsis, ar Vilniaus kraštas gali tapti antruoju Krymu.

„Kurier Wilenski“ redaktorius Robertas Mickievičius pasakojo, kad šio, tautinę nesantaiką kurstančio, žemėlapio autorius – Lenkijos pilietis ir už jo mintis redakcija neatsako. Pats  redaktorius su panašiomis idėjomis nesutinka: „Tokie žaidimai mums gali liūdnai baigtis. Rusija suskubs tuo pasinaudoti.“

„Patriotuose“ išvysite, kaip agresyvusis Rytų kaimynas naudojasi  vietinių lenkų ir lietuvių nesutarimais ir kiek Vilnijos gyventojų jau tapo propagandos aukomis. Absoliuti vietinių gyventojų dauguma sunkiai moka lietuviškai, todėl mėgstamiausi jų televizijos kanalai yra rusiški ir, kaip žinia, propagandiniai.

Kaip V.Uspaskichas pakomentuos neseniai prekyboje pasirodžiusį, jo šeimos verslui priklausantį, produktą  – dešreles „Rusiškas standartas“? Kokios grėsmės slepiasi už šių metų pabaigoje Vilniuje duris atverti žadančių „Maskvos namų“? Ir kodėl rusiškos kultūros skleidėjo misiją vykdantys namai steigiasi išimtinai buvusiose sovietinėse respublikose? Atsakymai – šį vakarą 21.00 val. „Patriotuose“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.