Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Vienas populiariausių šiuolaikinės animacijos filmų TV3 eteryje tampa serialu

2013.09.16 22:50
TV3 nuotr. / „Slibinų dresuotojai“

TV3 dovanoja specialią premjerą – filmo tęsinį – animacinį serialą „Slibinų dresuotojai“ (Dragons: Riders of Berk).

Slibinų negalima skriausti, juos reikia prisijaukinti! Tuo jau įsitikino ir viso pasaulio kino teatrų ir TV3 žiūrovai, išvydę vieną gražiausių šiuolaikinės animacijos filmų „Kaip prisijaukinti slibiną“ (How to Train Your Dragon). Dviems Oskarams nominuotos juostos gerbėjams, tarp kurių – ne tik mažieji.

Darbo dienomis, 14.00 val., serialas „Slibinų dresuotojai“ tęs filme prasidėjusius galingoje vikingų gentyje augančio berniuko Hikupo, arba tiesiog – Žagsulio, nuotykius. Kai Hikupas drauge su slibinu Bedančiu išgelbsti Berko kaimelio gyventojus, šis žygdarbis įkvepia žmones ir slibinus pamėginti gyventi santarvėje.

Tiesa, TV3 žiūrovai įsitikins – sutarti nėra taip lengva dėl užsispyrėliško vikingų būdo ir dėl slibinams būdingų labai pavojingų instinktų. Hikupo tėvas sumanys įsteigti Berko drakonų akademiją, kurioje kiekvienas smalsuolis galės išmokti slibinų dresavimo meno.

TV3 savo mažuosius žiūrovus, grįžusius po pamokų, nuo 14.00 val. kvies kartu žiūrėti ne vieną pozityviosios animacijos premjerą. Jau netrukus – kultinių „Madagaskaro pingvinų“ antrasis ir trečiasis sezonai, o tradiciškai 14.30 val. – populiariausios pasaulyje animacinės šeimos „Simpsonai“ gyvenimo serijos.

Animacinė premjera „Slibinų dresuotojai“ – darbo dienomis 14.00 val. tik per TV3!

Galeriją žiūrėkite čia
Žymės: