Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Vėl svorio priaugusi Vitalija Katunskytė sieks lieknėjimo rekordo

2014.03.06 16:28
LNK nuotr. / Vitalija Katunskytė

Garsi dainininkė Vitalija Katunskytė jau ne vieną dešimtmetį įnirtingai grumiasi su antsvoriu. Prieš keletą metų, kai jos skrandį gydytojai sumažino specialiu žiedu, ji buvo pasiekusi savotišką lieknėjimo rekordą: numetė beveik 100 kilogramų. Tačiau svoris pamažu grįžta. Ir kad ir kiek V.Katunskytė save marino dietomis, rezultato nebuvo.

Ypatingas liūdesys ją apėmė prieš keletą mėnesių. Tuomet  kiekvienas Vitalijos kąsnis virsdavo dar vienu  papildomu kilogramu. Į pažįstamų siūlomus stebuklingus lieknėjimo metodus Vitalija žiūrėjo kritiškai, nes jai niekas nebepadėdavo. Svoris pasiekė 134 kilogramus.

Tačiau sykį ji išvydo įkvepiantį pavyzdį. Vitalijos draugas, saksofonistas Remigijus Kraptavičius staiga numetė kelias dešimtis kilogramų. Nors, anot Vitalijos jis valgė stebėtinai daug. Į kiekvieną koncertą vežiojosi daugybę kibirėlių ir maišelių su maistu ir valgė griežtai kas dvi valandas. Vitalija netikėjo, kad jos kolega sulieknės. Tačiau Remigijus tirpo akyse.

Vieną dieną Vitalija išdrįso kreiptis į žinomą Šiaulių trenerį Raimundą Naujoką.  Išvydusi jo klientes, kurios per 3 mėnesius numetė po 30 – 40 kilogramų, Vitalija apstulbo. Ir ėmė griežtai laikytis visų jo nurodymų.

„Svarbiausia yra tinkamai užvesti ir palaikyti medžiagų apykaitos  procesus“, – jau penktadienio vakarą  19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ atviraus Vitalijos Katunskytės ir šimtų kitų, antsvorį turinčių žmonių, guru.

Vitalija neslėps: padedama Raimundo, ji sieks naujo lieknėjimo rekordo. Iki vasaros 134 kilogramus sverianti atlikėja pasižadėjo numesti mažiausiai 30 kilogramų. „Kaip raketa Katunskytė skris“, – Tomui Ališauskui pasižadėjo atlikėja. O Vitalijos treneris neabejoja, kad jai pavyks. Į „KK2 penktadienio“ studiją jis atsivežė net 4 stebuklingos savo dietos įrodymus: žmones, kurie neatpažįstamai pasikeitė ir sulieknėjo. Didžioji dietos paslaptis – milžiniškos porcijos ir nuolatinis valgymas.

„KK2 penktadienio“ stebuklai jau šį penktadienį 19.30 tik per LNK.