Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidoje „Valanda su Rūta“ bus gvildenama alkoholizmo tema

2013.10.03 13:21
LNK nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė

Kiek politikai geria? Ar jie gali normaliai dirbti valdžioje ir atstovauti rinkėjams? Toks klausimas vėl iškilo, kai žurnalistai eilinį kartą užklupo politikus prie puotos stalų su alkoholio buteliais. Paaiškėjo, kad Seimo nariui Egidijui Vareikiui reikia skubaus gydymo, nes dėl alkoholio problemų žmogus atsidūrė ant bedugnės krašto. Apie E. Vareikio alkoholizmą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ viešai prakalbo jo kolegos iš Seimo Rokas Žilinskas ir Naglis Puteikis.

R. Žilinskas išdrįso viešai papasakoti, kaip pats su alkoholiu ir vaistais priėjo iki lemtingos ribos, kuomet dėl ištkusios komos pabudo tik ligoninėje. Kančias  patiria ne tik patys alkoholikai, bet ir jų artimieji. Nika Puteikienė sako, kad savo sūnų dėl patyčių turėjo pervesti į privačią mokyklą. Iš jo tyčiojosi tiesiog dėl to, kad tėtis gėrė.

Humoro grandas Juozas Zavaliauskas dėl girtavimo yra nebaigęs savo pasirodymų scenoje. „O jūs pasakėt jiems, kad esate girtas?“, – stebėjosi vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. „Matėsi“, – atviravo J. Zavaliauskas. „Buvo tokia gėda. Gerai, kad žmonės mane suprato“, – studijoje pasakojo artistas.

Lietuvoje žmonės supranta ir dažnai pateisina alkoholizmą, šios problemos paliestų žmonių yra kone kiekvienoje šeimoje. „Anksčiau gerdavo atvirai, kavinėje, šūkaudavo, rėkaudavo, paskui, kai žurnalistai ėmė filmuoti, politikai ėmė slapstytis, geria kabinetuose“, – savo patirtimi Seime dalijosi Stanislovas Buškevičius. Kauno vicemeras dievagojasi, kad nėra gėręs jokio alkoholio. „Čia kaip seksas, kartą paragavęs, norėsi vėl“, – įsitikinęs politikas, todėl sąmoningai vengia bet kokio alkoholinio gėrimo.

Diskusijų laida „Valanda su Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LNK.