Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Vaivos Ružaitės pasiūlyta idėja buvo verta susitikimo su Timūru Augucevičiumi

2014.02.24 11:46
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Vaiva Ružaitė ir Timūras Augucevičius

„Lietuvos ryto“ televizijos humoro laidos „Žinių naujienos“ autorius ir vedėjas Timūras Augucevičius ketvirtadienio vakarą skubėjo į aklą pasimatymą.

Ką tik vykusioje parodoje „Studijos 2014“ geriausią idėją, kaip galima gerinti televizijos turinį pasiūliusi vilnietė Vaiva Ružaitė laimėjo susitikimą su „Lietuvos ryto“ televizijos humoristu.

Televizijos jau kelerius metus nežiūrinti vilnietė V.Ružaitė nustebo, gavusi kvietimą susitikti su Timūru. Sako, antros vietos prizas – „Stiliaus“ prenumerata – ją viliojusi kur kas labiau.

„Pildydama anketą net nežinojau, kas tas Timūras. Tačiau pusantros valandos pokalbis prabėgo lyg kelios akimirkos. Kalbėjome ne tik apie televiziją, netgi pasidalinome kai kuriais asmeniškumais. Sužinojau daug įdomių dalykų apie televizijos užkulisius: kaip kuriamos laidos, filmuojami reportažai“, – pasakoja V.Ružaitė, pati dirbanti komunikacijos srityje.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vaiva Ružaitė ir Timūras Augucevičius
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Vaiva Ružaitė ir Timūras Augucevičius

Mergina prisipažįsta pasidomėjusi ir laidų kūrimo techniniais niuansais: kiek laiko užtrunka sukurti laidą, kiek žmonių sudaro kūrybinę komandą. Jai buvo įdomu, ar Timūrą gatvėje atpažįsta žmonės ir prieina pasisveikinti.

Vakarienę su Timūru laimėjusiai vilnietei V.Ružaitei Timūras anksčiau nebuvo žinomas. Tiesa, vakarienės metu ji prisiminė internetą prieš kelerius metus susprogdinusį Timūro vaizdelį „Atiduok modemą“.

Prieš susitikimą su žinomu „Lietuvos ryto“ televizijos veidu V.Ružaitė apie Timūrą pasidomėjo internete. „Jis buvo paprastesnis, nei aš maniau. Jis turi labai gerą humoro jausmą. Prieš vakarienę jaučiausi pavargusi, o pokalbis su Timūru mane atgaivino – pasikroviau naujų minčių, vertingai praleidau laiką šnekučiuodamasi su savo srities profesionalu. Jis tikrai labai paprastas ir nuoširdus“, – įspūdžiais po vakarienės dalijosi mergina.

Dar prieš vakarienę Vaiva juokavo, jog laukia pasimatymo su vedusiu vyru, iš kurio, deja, negali nieko tikėtis. „Žinoma, lūkesčiai buvo visai kitokie! Džiaugiuosi puikiai praleidusi vakarą“, – pokalbį užbaigė mergina pažadėjusi nuo šiol žiūrėti Timūro autorinę laidą „Žinių naujienos“. Ji eteryje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 22.45 val.