Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė išbandė ledo ritulį

2014.02.04 15:34
TV6 nuotr. / Vaida Grikšaitė-Česnauskienė

Tituluota gražuolė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir TV6 laidos „Atrask žiemos sportą“ vedėja Vlada Musvydaitė dalyvavo ledo ritulio treniruotėje. Moterys pirmą kartą apsirengė profesionalių žaidėjų apranga ir bandė perprasti šio žaidimo taisykles.

V.Grikšaitė-Česnauskienė į treniruotę atsivedė ir savo vyresnėlį sūnų Deividą, kuris susižavėjęs stebėjo mamos pastangas žaisti ledo ritulį. „Kai Vlada man pasakė, kad reikės pasiimti ledo ritulio aprangą, nedvejodama pasakiau, kad jokių problemų. Ir tik nuvažiavusi sužinojau, kad ją sudaro net 12 dalių, kurios vos tilpo į mano automobilį. Nereikia ir sakyti, kad apsivilkti viską buvo taip pat didelis iššūkis“, – juokėsi tituluota gražuolė.

Moteris apgailestavo, kad jos čiuožimo įgūdžiai nėra labai geri, todėl ant ledo ji nesijautė itin tvirtai. Kartu su Vaida ir ledo ritulininku Petru Nausėda žaidusi Vlada Musvydaitė prisiminė, kaip vaikystėje gainiodavo ritulį su medine, specialiai jai tėvų nupirkta lazda. „Mes žaisdavome ledo ritulį ant užšalusios gatvės. Aišku, aš buvau vienintelė mergaitė tarp berniukų, bet tikrai nebuvau ta, kurią būtų lengva pastumti. Mano ledo ritulininkės karjera baigėsi, kai sulūžo lazda. Dar bandžiau klijuoti, bet nebepavyko“, – prisiminė V.Musvydaitė.

TV6 nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Vlada Musvydaitė

Laidos vedėjai savo aprangą paskolino Elektrėnų „Enegijos“ veteranų komandos bei ilgametis Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės žaidėjas Aurelijus Krikščiūnas. V.Musvydaitė stebėjosi, kaip 12 vyrų sugeba persirengti vienoje rūbinėje, kai jos ir Vaidos aprangos dalys užėmė pusę persirengimo kambario.

Moterims patiko žaidimas ant ledo, tačiau didžiausią įspūdį treniruotė paliko jų sūnums. V.Grikšaitės-Česnauskienės vyresnėlis Deividas pradėjo du kartus per savaitę mokytis čiuožimo, o V.Musvydaitės ketverių metų Beną treniruotis pakvietė Sostinės ledo ritulio akademijos vyr. treneris Artūras Katulis.

„Deividas labai susidomėjo ledo rituliu. Aišku, kol kas pirmoje vietoje futbolas, bet mes tikrai neprieštaraujame, kad pabandytų ir kitas sporto šakas. Jis labai susižavėjo šiuo žaidimu, todėl paprašė vesti į čiuožimo treniuotes. Su sūnumi mokausi čiuožti ir aš. Dabar ant ledo jaučiausi žymiai tvirčiau“, – pasakojo V.Grikšaitė-Česnauskienė.

TV6 nuotr./Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Vlada Musvydaitė

Ar pavyko tituluotai gražuolei įmušti įvartį ir išsilaikyti ant kojų sužinosite jau rytoj šviečiamojo pobūdžio laidoje „Atrask žiemos sportą“ per TV6. O visas olimpines ledo ritulio varžybas Sočyje stebėkite drauge su oficialiu transliuotoju „Viasat“ per šešis papildomus specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtus raiškiosios televizijos (HD) kanalus.

TV6 kanalas jau nuo vasario 6 d. vienintelis iš nemokamų televizijų kvies stebėti visas Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo rungtis bei sirgti už atstovausiančią mūsų šaliai Deivido Stagniūno ir Isabellos Tobias porą, o TV3 pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.