Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Vaida Genytė po laidos „Mano vyras gali“ filmavimo prisipažino, jog laidoje sudalyvautų ir dar kartą

2014.02.21 14:38
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vaida Genytė

Dainininkei Vaidai Genytei galimybė trumpam pabėgti nuo treniruočių ant ledo ir sudalyvauti į LNK eterį sugrįžtančiam projektui „Mano vyras gali“ leido kuriam laikui pamiršti šokius ir pačiūžas bei prisiminti savo azartišką būdą.

Išbandymų kupinoje laidoje Vaida dalyvavo su savo šokių partneriu Tomu. „Labai smagiai praleidome laiką. Nors tai buvo tik žaidimas, tačiau stipriai įsijaučiau. Taip pat galiu pasidžiaugti, nes mano partneris – tikras šaunuolis“ , – kupina entuziazmo pasakojo V.Genytė, žaidime konkuravusi su kita LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyve Asta Žukaite.

Vaida Genytė pasakojo, jog savo partneriu labai pasitiki, ypač po to, kai jis po patirtos traumos vis tiek nusprendė dalyvauti projekto „Šokiai ant ledo“ premjeroje. „Paskutinės užduoties metu daug iš Tomo tikėjausi. Jis – profesionalas ant ledo, tad ten, kur reikia pusiausvyros – jis nenugalimas“, – apie vieną iš LNK projekto „Mano vyras gali“ užduočių kalbėjo V.Genytė.

„Tai buvo puikus prasiblaškymas po ilgų valandų, leidžiamų ant ledo“, – teigė atlikėja, visą savo laiką skirianti „Šokiams ant ledo“. „Užduotys tikrai nebuvo sunkios, jos buvo labai linksmos. Vienu metu azartas buvo atėmęs sveiką protą “, – juokėsi Vaida.

LNK projektų dalyvė pasidalino, jog mielai sudalyvautų šioje laidoje dar kartą: „Po laidos filmavimo su Tomu pajuokavome, jog dabar jau žinotume, kaip geriau elgtis, sugalvotume strategiją.“

Į LNK „Mano vyras gali“ grįžta jau šį penktadienio vakarą 21.00 val.