Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Vaida Genytė palūžo prieš pat „Šokių ant ledo“ pusfinalį

2014.04.18 17:49
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius

Dainininkė Vaida Genytė visą savaitę lieja ašaras. Moteris nebeatlaiko spaudimo ir patiriamo streso. Pasiruošimas LNK „Šokių ant ledo“ pusfinaliui reikalauja daug pastangų, tačiau Vaidai svyra rankos, dingsta noras sukaupti paskutines likusias jėgas.

V.Genytė sako, jog šokiai ant ledo yra viena iš sunkiausių meno ir sporto šakų. „Tai – ne paprastas šokių projektas“, – teigė Vaida ir prisipažino jaučianti nuolatinę kovą, kurią išgyventi darosi vis sunkiau.

Jau kurį laiką Vaidai sunkiai sekasi bendrauti net su partneriu Tomu. „Ji nepasitiki manimi. Toks nepasitikėjimas yra ir nežinau kodėl“, – atvirauja čiuožimo čempionas Tomas Katukevičius.

Praėjusį sekmadienį atsidūrusi ties iškritimo riba, Vaida jautėsi itin nusivylusi. Moteris ėmė galvoti, jog sustojo, nebetobulėja, o žemi balai, tarsi parodo, jog poros pasirodymai nėra puikūs.

„Aš nebepastoviu ant ledo, aš nebegaliu čiuožti. Žiūriu į savo pirmus pasirodymus ir matau – aš juk čiuožiau. Susistabdžiau dabar. Mane kritikuoja žiūrovai, manęs nepalaiko. Sunkus šitas projektas. Turbūt sunkiausias iš visų“, – sakė V.Genytė.

Pusfinalyje pora šoks šilčiausio metų laiko – vasaros – tema. Jos pasirodymas vadinsis „Trumpiausia vasaros naktis”. Vaida su partneriu stengsis perteikti visą Joninių nakties magiją: krentančios žvaigždės, paparčio žiedas, vasaros trapumas ir laikinumas. Galbūt tai leis išlieti susikaupusį pyktį, neviltį ir suteiks jėgų nepalūžti. Velykų proga žiūrovams V.Genytė ruošia jautrią gražią dainą.

Kaip seksis pusfinalyje Vaidos porai ir kitiems dalyviams, žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, 19.00 val. per LNK. Laukia įnirtinga kova, kurioje išliks tik stipriausi.