Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Aktorius Karolis Sakalauskas tapo ugniagesiu

2013.12.12 16:02
LNK nuotr. / Karolis Sakalauskas

Lygiai prieš metus žinomas aktorius Karolis Sakalauskas savo CV papildė dar viena profesija. Po dešimt mėnesių trukusių mokslų Karolis tapo ugniagesiu gelbėtoju-naru. Jau penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Karolis pirmą kartą prabils apie tai, kad patekti į sukarintą tarnybą buvo išties sunku. Buvo patikrinti ne tik fiziniai vyro duomenys, bet ir sveikatos būklė: nuo padų iki pat galvos.

„Gydytoja apžiūrėjo net lytinius organus. Nesupratau kam. Juk darbas – vyrų kolektyve“, - nuostabus neslėps Karolis.  Daug ir sunkiai dirbanti buvusi eterio žvaigždė  atvirai papasakos ir apie savo atlyginimą. Už mėnesį itin sunkaus darbo Karolis gauna vos 1400 litų.  Tad kaip gi už tokią sumą gyvena 4 asmenų šeima?  Ir ar buvusi eterio garsenybė nesigaili dingusi iš eterio?

Kiti LNK studijos svečiai taip pat prisipažins turintys ar turėję paprastų žemiškų užsiėmimų. Štai aktorius Aistis Mickevičius dirbo akinių salone, dainininkė Skaistė Steikūnaitė pardavinėjo ir nuomavo namus bei butus, o atlikėja Milisandra Radzevičienė karjerą pradėjo vos 5-erių, prekiaudama kramtomaja guma.

Paauglystėje kartu su tėvais Milisandra dirbo  gėlių turguje ir prekiavo laidotuvių vainikais. Dabar Milisandra turi net keletą drabužių parduotuvių, o buvusios dainininkės ekportuojamus  drabužius jau penktadienio vakarą 19.30 val. bus galima pamatyti LNK laidoje „KK2 penktadienis“.