Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

TV6 eteryje startuoja olimpinio dailiojo čiuožimo varžybos

2014.02.06 13:51
TV6 nuotr. / Sočio žiemos olimpinių žaidynių logotipas

Šiandien vyrų itin pamėgto TV6 kanalo eteryje startuoja visų lauktos Sočio žiemos olimpinių žaidynių tiesioginės transliacijos. Jau šį vakarą žiūrovai galės mėgautis pirmaisiais vaizdais iš olimpinės ledo arenos − dailiojo čiuožimo varžybomis.

Mėgstamiausia lietuvių žiemos sporto šaka – dailusis čiuožimas. Šiose olimpinėse žaidynėse mūsų šaliai atstovaus čiuožėjų pora − Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias. Šiuodu sportininkai labai atsakingai ruošėsi šioms varžyboms ir yra pasirengę rungtis ant olimpinio ledo.

„Visas pasirengimas vyko labai sklandžiai, todėl esame patenkinti ir labai pozityviai nusiteikę. Nesijaudiname ir norime pasimėgauti šia nuostabia galimybe dalyvauti olimpiadoje“, − sako neseniai Lietuvos pilietybę gavusi ir mūsų šaliai atstovausianti Isabella Tobias.  

Jos partneris Deividas Stagniūnas taip pat yra ramus ir tiki, kad jie su Isabella gali iškovoti aukštas pozicijas. „Stiprios poros yra ir iš JAV, ir iš Kanados, taip pat kiti čiuožėjai, kurie dalyvavo neseniai vykusiame Europos čempionate. Tačiau mes taip pat esame gerai pasiruošę ir tikimės, kad mūsų programa pagal Džeimso Bondo stilistiką bei trumpoji programa Marilyn Monroe žanru patiks tiek teisėjams, tiek žiūrovams“, − sako D.Stagniūnas.

Jis džiaugiasi, kad pasirodymų temos yra įgyvendinamos bendradarbiaujant visai komandai, kai kiekvienas gali laisvai išsakyti savo mintis ir idėjas. Kas žino, gal kada jų pasirodymus pamatysime ir skambant tokiai muzikai, kokios Deividas itin mėgsta klausytis automobilyje – hiphopo ar repo stilių, Eminemo kūriniams.

Gražiausius olimpinio dailiojo čiuožimo reginius TV6 savo žiūrovams pradeda transliuoti jau šiandien, vasario 6 d. Vienintelė iš lietuviškų televizijų, nemokamai transliuosianti visas olimpinio dailiojo čiuožimo rungtis, TV6 jau šiandien 17.30 val. pradeda tiesiogiai rodyti pirmąsias varžybas.

TV3 žiūrovams taip pat pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą. Visas Sočio žiemos olimpines varžybas taip pat galima stebėti per oficialų transliuotoją „Viasat“.  

Sočio žiemos olimpinių žaidynių transliacijų grafikas vasario 6 d. TV6 ir „Viasat Sport Baltic“:

  • 17.30 val. Sočio žiemos olimpinės žaidynės. Dailusis čiuožimas. Vyrų trumpoji programa
  • 19.10 val. Sočio žiemos olimpinės žaidynės. Dailusis čiuožimas. Poros, trumpoji programa