Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

TV3 televizijoje išgarsėjęs Martynas Levickis suintrigavo: „Vėl laukite „Lietuvos talentų“

2014.01.02 12:00
TV3 nuotr. / „Lietuvos talentai“

Visame pasaulyje koncertuojantis TV3 žiūrovų iki šiol prisimenamas projekto „Lietuvos talentai“ laimėtojas garsus akordeonistas Martynas Levickis praėjusią savaitę visai neatsitiktinai iš Londono atvyko tiesiai į populiariausią muzikinį projektą „X Faktorius“. Vaikinas atskubėjo pranešti puikią naujieną: jau greitai eteryje – naujas populiariojo projekto „Lietuvos talentai“ sezonas.

„Kartu su Martynu Levickiu būdami scenoje turime pukią progą pranešti, jog jau šiais, 2014-ais metais „Lietuvos talentai“ sugrįžta į Lietuvą!“, – paskelbė šalia Martyno stovėdamas „X Faktoriaus“ vedėjas Martynas Starkus.

Grandiozinis realybės šou „Lietuvos talentai“, apskriejęs daugiau nei 20 pasaulio šalių, talentų ieškojęs Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Naujojoje Zelandijoje, Izraelyje, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje, Pietų Amerikoje, Vokietijoje ir kituose Žemės rutulio kampeliuose, Lietuvoje itin sėkmingai gyvavo net 3 sezonus.

Lietuvoje nugalėtojais per trejus metus tapo dantimis grojantis Mikas Stankevičius, akordeoną virtuoziškai valdantis M.Levickis ir dainininkas Marius Petrauskas. Projekte savo jėgas mėgino dainininkas Vytautas Matuzas, vėliau sužibėjęs „Chorų karuose“, Kristina Radžiukynaitė, vėliau pasirodžiusi ir „Chorų karuose“, ir „X Faktoriuje“. „Lietuvos talentuose“ išgarsėjo dabar jau projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laimėtoja – dainininkė Bjelle, o dainininkas Petras Daunys vėliau laimę mėgino projektuose „X Faktorius“ ir „Šok su manimi“.

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas „Lietuvos talentai“ po trejų metų pertraukos vėl sugrįžta į TV3 eterį – šiemet rengiamas ketvirtasis „Lietuvos talentų“ sezonas. „Jei jūs turite talentų, o jų – pilna Lietuva, pasiruoškite. Nes mes jau netrukus pranešime kaip talentams rasti kelią į šlovę“, – paskelbė „X Faktoriaus“ vedėjas M.Starkus. Visa informacija apie būsimas „Lietuvos talentų“ atrankas TV3 eteryje pasirodys jau netrukus.