Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

TV3 staigmena – tėvų ir vaikų socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“

2014.03.21 13:37
TV3 nuotr. / Socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ dalyviai ir vedėjas Mindaugas Rainys

Nuolat savo žiūrovus naujais ir įdomiais projektais lepinanti TV3 parengė dar vieną staigmeną. Jau kovo 31 d. prasideda iki šiol nematytas socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“, kuriame bus nagrinėjamos vaikų ir tėvų problemos bei jų pasaulėžiūrų skirtumai.

Ši itin intriguojanti ir atvira laida atsakys į klausimus: ką jaunuoliai veikia likę vieni namie, kai jų niekas nemato? Ką jie slepia? Kodėl taip elgiasi?

12 jaunuolių pasiners į žaidimą, kuriame varžysis dėl pagrindinio 25 000 Lt prizo. Dalyviai bus apgyvendinami prabangiame dvare, kuriame turės atlikti įvairias užduotis. Vieni jų darys viską, kad tik būtų pastebėti, bandys išsiskirti, šokiruoti savo elgesiu. Kiti išliks santūresni, nors viliojami pergalės taip pat ne kartą ryšis drąsiems poelgiams. Tačiau jie nežino vieno labai svarbaus dalyko: viską, ką jie darys, stebės ir vertins ne kas kitas, o jų tėvai.

Kaip toli nueis vaikai? Kaip jie jausis sužinoję, kad visas naktines šėliones ir atviras išpažintis slapta stebėjo jų tėvai? Kaip išvydę vaikų elgesį reaguos tėvai?

Sekti šio socialinio eksperimento intriguojančius vingius TV3 žiūrovams padės jaunuolių ir jų tėvų draugu tapsiantis projekto vedėjas Mindaugas Rainys. „Tai turbūt vienas įdomiausių ir emociškai „aštriausių“ projektų, kuriuos man teko vesti. Tai, ką žiūrovai išvys, tikrai prikaustys prie televizorių ekranų ir neretą privers susimąstyti kur yra ta tėvų ir vaikų santykių takoskyra, požiūrių ir vertybių sutapimas ar skirtumai“, − sako M.Rainys.

„Tik nesakyk mamai“ vedėjas nuolat stebės kaip visiškai izoliuotiems nuo išorinio pasaulio 12 jaunuolių seksis kartu sugyventi dvare ir vykdyti jo patikėtas užduotis, kur bus ir ar apskritai bus nubrėžtos elgesio, pajutus laisvę, ribos ir ką apie tai pasakys tėvai. O jie pasakyti tikrai turės ką.

Kupinas staigmenų, aštrių ir tik pačių tikriausių emocijų, sudominantis ir paskatinantis sekti bei analizuoti aktualius tėvų santykių su vaikais niuansus socialinis eksperimentas – jau visai netrukus, nuo kovo 31 d. pirmadieniais 20.00 val. per TV3.