Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

TV3 skelbia eterio bučinių vasarą

2014.05.22 21:59
TV3 nuotr. / Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius

TV3 pasitinka vasarą žiūrovus apiberdama eterio bučiniais. Gera bučiuoti mylimąjį į lūpas, gera pakštelėti savo mamai į žandą, gera net tada, kai numylėtas keturkojis iš džiaugsmo lyžteli šeimininko nosį. Šių ir kitokių bučinių netrūks TV3 eteryje ištisą vasarą, nes televizijos žvaigždės viena kitą bučiniais apibers meile alsuojančiuose vaizdo klipuose, o romantiškų jausmų negailės naujų projektų dalyviai, vedėjai ir serialų herojai.

Greitai per TV3 – lietuviško serialo „Inspektorius Mažylis“ premjera, socialinis projektas „Mano geriausia draugė“, emocingiausios krepšinio rungtynės, vasariškas „Žvaigždžių dešimtukas“, realybės šou „Meilė ar pinigai?“, projektas „Aklos vestuvės“, Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių dienoraštis „Visos Australijos dulkės“, geriausi filmai ir serialai.   

Duris į bučinių vasarą jau trečiadienį, gegužės 28 dieną, atveria serialas „Inspektorius Mažylis“. Eteryje laukia mažo miestelio inspektoriaus Andriaus Mažylio (akt. Marius Jampolskis) ir jo šuns – vokiečių aviganio Mažylio nuotykiai. Kaip jiems seksis kovoti su nusikaltėliais ir korumpuotais valdininkais, į kokias detektyvines bei meilės istorijas įsipins herojai? Nuotykiai su ironijos gaidele, humoristiniais pasisakymais ir visu būriu garsiausių Lietuvos aktorių – jau netrukus.

TV3 nuotr./ „Inspektorius Mažylis“
TV3 nuotr./ „Inspektorius Mažylis“

Nuo birželio 19 dienos eteryje – socialinis projektas „Mano geriausia draugė“, besidalinsiantis šiltais ir draugiškais bučiniais. Naujas, itin moteriškas, grožio kupinas grožio šou suvienys mamas ir dukras, kurios teigia: „Mano geriausia draugė – mano mama“ ir „Mano geriausia draugė – mano dukra“. Aštuonioms projekto dalyvių poroms teks ne tik įrodyti, kad yra vertos gražiausiųjų titulo, bet ir patikrinti asmeninius santykius.
 
Oro bučinius krepšinio žvaigždėms galės siųsti sporto aistruoliai, o gerbėjų palankumą pelnyti puikiu žaidimu sieks ryškiausi krepšinio pasaulio atstovai, atkakliai kovodami draugiškose varžybose ir Ispanijoje vyksiančiame pasaulio krepšinio čempionate. Bučinių netrūks karščiausioje vasaros laidoje, atskleidžiančioje pikantiškiausias detales apie mūsų įžymybes. „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ su Vitalijumi Cololo, Oksana Pikul-Jasaitiene ir Dileta Meškaite aistras kurstys nuo birželio 3 dienos.

TV3 nuotr./Socialinio projekto „Mano geriausia draugė“ logotipas
TV3 nuotr./Socialinio projekto „Mano geriausia draugė“ logotipas

Bene labiausiai intriguojanti televizijos premjera – šou „Aklos vestuvės“ nuo birželio 9 dienos atsakinės į klausimą, ar vestuvės gali tapti laimingiausiu jūsų gyvenimo įvykiu, net jei savo antrąją pusę pirmą kartą išvystate tik ant santuokų rūmų slenksčio. Geriausi psichologai, veidotyros specialistai bei astrologai jums padės ieškotis idealios poros. Kas gali intriguoti labiau nei vedybos iš pirmo žvilgsnio?

Dar viena karšta naujiena – romantiškiausias vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“ Nuo liepos 14 dienos TV3 eteryje ir prabangiame dvare apsigyvens keturios merginos, trokštančios užkariauti viengungio širdį. Jis – geidžiamas jaunikis − kvies merginas į pasimatymus, o patikusias apdovanos palankumo ženklu. Tiesa, ne visos merginos čia ieškos meilės – jausmai gali būti pakeisti į... pinigus! O po savaitės viskas apsivers aukštyn kojomis – į dvarą atvyks keturi vaikinai ir viena mergina.

TV3 nuotr./Realybės šou „Meilė ar pinigai?“ logotipas
TV3 nuotr./Realybės šou „Meilė ar pinigai?“ logotipas

TV3 tęsia tradiciją vasarą keliauti po pasaulį su M.Starkumi ir V.Radzevičiumi. Šįkart žiūrovų numylėtiniai leidžiasi į paslaptingąją Australiją. „Visos Australijos dulkės“ nuo liepos 31 dienos žada karščio bangas, įspūdžių ir atradimų gausą, kvapą gniaužiančios gamtos vaizdus, pažintis su ten gyvenančiais lietuviais bei nepamirštamus Martyno ir Vytaro pasakojimus iš tolimojo žemyno.