Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

TV3 projekto „Šuolis“ laimėtoją išrinks žiūrovai

2014.03.14 13:39
TV3 nuotr. / TV3 projekto „Šuolis“ finalininkai

Šį sekmadienį, kovo 16-ąją, 19.30 val., tiesiogiai per TV3 – projekto „Šuolis“ superfinalas. Pagaliau paaiškės, kuri Lietuvos įžymybė – drąsiausia, profesionaliausia ir perspektyviausia, atliekant šuolius į vandenį. Žiūrovų laukia įspūdingiausi 9 dalyvių pasirodymai. Negana to, tik TV3 žiūrovai lems, kas laimės populiarųjį projektą.

„Šuolio“ superfinale – ypatingos, naujos, balsavimo taisyklės. Pirmiausia iš karto po šuolio dalyvius įvertins teisėjai. Visiems 9 finalininkams atlikus šuolius, bus susumuoti žiūrovų ir teisėjų taškai. Keturi dalyviai, surinkę mažiausiai žiūrovų ir teisėjų taškų, pasitrauks iš tolesnės kovos. Taigi neteks šansų kovoti dėl pirmosios vietos ir 50 000 litų prizo.

Pasitraukus keturiems drąsuoliams iš „Šuolio“ kovos, likęs penketukas tęs kovą dėl geriausio šuolininko vardo. Trokštant laimėti didįjį šou, dalyviams prireiks ypatingo žiūrovų palaikymo. Bus ypač svarbus kiekvienas žiūrovo balsas, mat antro šanso dalyvis jau gali ir neturėti.

TV3 žiūrovų balsavimas bus pradedamas iš naujo. Tie penki dalyviai pademonstruos po du savo šuolius. Vienas iš šuolių bus atliekamas su profesionalu ar kolega, draugu ar giminaičiu. Superfinalo teisėjai galutinio sprendimo neturės. Kas tas vienintelis, vertas nugalėtojo vardo, nuspręs tik žiūrovai. Audito kompanija, kaip ir kiekvieną sekmadienį, stebės balsavimą.

TV3 nuotr./Indrė Burlinskaitė
TV3 nuotr./Indrė Burlinskaitė

„Mums ypač svarbi TV3 žiūrovų nuomonė, ir tik jie bus tie, kurie turės sprendžiamąjį balsą. Tik žiūrovų  skambutis  bus lemiamas, kam atiteks 50 000 litų. Primename, kad balsavimas nemokamas, nes mums įdomi žiūrovų nuomonė ir svarbu, kad tik jie gali nulemti finalo baigtį“, – tikina „Šuolio“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Projektu TV3 eteryje jau pasigrožėjo 1,361 milijono žiūrovų, kiekviena „Šuolio“ laida atsirasdavo tarp pačių populiariausių Lietuvoje savaitinių laidų.
 
Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame TV3 eteryje kausis verslininkas Gediminas Juodeika, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo ir dainininkė Indrė Burlinskaitė.

TV3 nuotr./Egle Straleckaitė
TV3 nuotr./Egle Straleckaitė