Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

TV3 premjeros „Šuolis“ dalyviai konkuruoja, kurios profesionalesnės: Vilniaus ar Kauno komandos?

2014.01.16 16:31
TV3 nuotr. / Projekto „Šuolis“ dalyvis Deividas Meškauskas

TV3 jau vasario 9-ąją savo žiūrovus kvies į dar vieną įspūdingą premjerą – tai visame pasaulyje populiaraus šou „Šuolis“ startas Lietuvoje. Jau daugiau nei septynias savaites didžiosios premjeros dalyviai intensyviai ruošiasi didžiausiem savo gyvenime išbandymams. Kaip Lietuvos sporto, televizijos, muzikos ir šokių žvaigždės jaučiasi stovėdamos ant 5 m, 7,5 m, o kai kurie – jau ir ant 10 m aukščio bokštų, kai galvoje – vienintelė mintis: profesionalus šuolis?

Skaudžių tėškimųsi į vandenį jau paragavo kiekvienas, ir ne kartą – teko trenktis nugara, pilvu ar net nosimi. Dainininkas Deividas Norvilas-Deivis prisipažįsta: „Kartą taip plojausi, kad net po vandeniu pradėjau rėkti!“. Tuo tarpu „Šok su manimi“ projekte išgarsėjusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė spėjo taip „nusibalnoti“ nosį ir pasitempti petį, kad net prireikė medikų pagalbos – šie petį „suteipavo“ (užklijavo pleistrą su vaistais nuo skausmo).

TV3 premjeros „Šuolis“ prodiuserė Neringa Kavaliauskienė pasakoja, kad specialiuose „Celebrity Splash“ mokymuose projekto kūrėjai olandai iš anksto nuteikė lietuvius: „Bent du besitreniruojantys dalyviai nepasieks starto, nes patirs traumas. Kol kas dėl trenerių profesionalumo mūsų dalyviai sėkmingai sportuoja, tobulėja ir, neskaičiuojant mėlynių, rimtesnių traumų neturi. Treneriai džiaugiasi savo auklėtiniais, jų pareigingumu, talentu ir užsispyrimu. Pavyzdžiui, dainininkas Deividas Meškauskas ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė Burlinskaitė jau šokinėja ir nuo 10 metrų aukščio bokšto.“   

 
TV3 nuotr./Eglė Straleckaitė
TV3 nuotr./Eglė Straleckaitė

 

N.Kavaliauskienė šypsosi: „Tam tikra prasme vyksta nebylus konkurencinis karas tarp kauniečių ir vilniečių komandų. Kaune treniruojasi penki dalyviai, Vilniuje – septyni. Nuolat sulaukiame naujienų apie jų tobulėjimą. Jei vilniečiai pasako, kad, pavyzdžiui, „krokodilo“ neįmanoma išmokti per tokį  trumpą laiką (kai ant bokšto vienas dalyvis stovi ant rankų žemyn galva, o kitas apsikabina šio kojas, o nušokdami verčiasi ir apsisuka, apsikeisdami padėtimis, – tas, kuris stovėjo žemyn galva – į vandenį neria kojomis, o tas, kuris stovėjo kojomis, – į vandenį neria žemyn galva), tai kauniečiai atkerta: „O mes tai jau darome!“. Tuomet iš Vilniaus atskrieja žinia: „O mes jau atliekame „sraigtą“ (tai labai sudėtingas šuolis, kai sukamasi aplink savo ašį).“

Jau vasario 9 dieną prasidėsianti didžioji TV3 premjera „Šuolis“ subūrė didžiulę žinomų žmonių ir plaukimo profesionalų komandą. Kaune dirba trenerės Asta Girdauskienė, Aušra Jurevičienė ir Jolanta Railienė. Jų globoje – laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, E.Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis ir Lietuvos krepšinio rinktinės masažistas Juozas Petkevičius. Vilniuje treneriai Kęstutis Autukas, Jurga Simonavičienė, Ignas Barkauskas ir Liucija Balsienė į pergalę veda imtynininką, olimpietį Aleksandrą Kazakevičių, Deivį, D.Meškauską, humoristą Vitalijų Cololo, baletmeisterį Jurijų Smoriginą, šokėją Moniką Šalčiūtę ir I.Burlinskaitę.

TV3 nuotr./Indrė Burlinskaitė
TV3 nuotr./Indrė Burlinskaitė