Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

TV3 eteryje – intriguojančio serialo „Raudonoji našlė“ premjera

2014.04.28 15:08
TV3 nuotr. / Serialo „Raudonoji našlė“ pagrindinė aktorė

TV3 eteryje jau šįvakar 22.00 val. – naujo kultinio serialo „Raudonoji našlė“ premjera. Knygų apie lietuvišką mafiją autorius, žurnalistas, šių metų pradžioje per TV3 rodyto atkuriamosios dokumentikos ciklo „Mafijos kronikos su Dailiumi Dargiu“ scenaristas Dailius Dargis sako, kad nuo šiandien pirmadieniais rodomas amerikiečių serialas „Raudonoji našlė“ atspindi, ko gero, ne vieno tragiško likimo Lietuvos verslininko našlės biografiją.

„Raudonoji našlė“ (angl. Red Widow) – vos pernai amerikiečių televizijų gigantės ABC eteryje pasirodžiusi vieno sezono drama. Istorijos centre – herojė Marta, gyvenusi svajonių pasaulyje, kuriame jai netrūko nieko: šalia buvo mylintis vyras, trys puikūs vaikai ir gražus namas priemiestyje. Ji jautėsi laiminga, nes nežinojo didelės savo vyro paslapties – ji nežinojo, ką jis dirba. Staigi sutuoktinio mirtis apvers moteriai gyvenimą aukštyn kojom ir atvers akis. Tamsūs kontrabandos užkulisiai neišgąsdins ryžtingos našlės – ji tęs vyro veiklą dėl savo vaikų.
 
„Kaip žinia, mūsų šalyje su nusikalstamu pasauliu susiję turtingi verslininkai būdavo susprogdinami arba nušaunami tiesiog prie namų. TV3 premjeros „Raudonoji našlė“ siužetinė linija bene labiausiai primena prieš dešimtmetį Kaune nušauto verslininko Valdo Jakučio žmonos Rositos gyvenimą. Jai po netikėtos vyro žūties teko gelbėti stambią šampano gamyklą, į kurią vienu metu kėsinosi ne tik korumpuoti valdžios atstovai, bet ir tarptautiniu mastu veikiantys kriminalinio pasaulio bosai. Kadangi tai neeilinė istorija, prieš kurį laiką man pačiam buvo kilusi mintis parašyti scenarijų vaidybiniam serialui apie šią išties išskirtinę dramą“, – amerikiečių serialo siužetą su tikra mūsų šalies verslininko istorija lygina D.Dargis.

TV3 nuotr./Serialo „Raudonoji našlė“ pagrindinė aktorė
TV3 nuotr./Serialo „Raudonoji našlė“ pagrindinė aktorė

Kaip seksis premjeros „Raudonoji našlė“ herojei Martai nuožmiame ir pavojingame nusikaltėlių pasaulyje, ar ji bus pasiryžusi padaryti viską, kad išsiaiškintų faktus apie savo vyro mirtį ir apsaugotų savo vaikus, TV3 žiūrovai galės sužinoti sekdami įvykius jau nuo šio vakaro pirmadieniais 22.00 val.

TV3 jau ne vienus metus savo žiūrovams pirmadieniais−ketvirtadieniais 22.00 val. pristato „Kultinio serialo“ rubriką. Šį pavasarį antradienio vakarais žiūrovus įtraukia mistinės Stepheno Kingo dramos „Po kupolu“ ekranizacija, trečiadieniais neeilinius medicinos sprendimus ir kandų charakterį demonstruoja visame pasaulyje garsus „Daktaras Hausas“, o ketvirtadieniais nusikaltėlius gaudo kriminalinio serialo „Pavojus rojuje“ pareigūnų duetas.

TV3 nuotr./Serialas „Raudonoji našlė“
TV3 nuotr./Serialas „Raudonoji našlė“

 

Žymės: