Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidos vedėjo ir stilisto Goko Wano užduotis – padėti atrodyti nuostabiai, neišleidžiant didelių pinigų

2013.10.10 13:42
TV1 nuotr. / Gok Wan

Su naujuoju TV1 sezonu į eterį sugrįžta vienas žinomiausių Didžiosios Britanijos stilistų Gokas Wanas. Šįkart jo užduotis – padėti su finansiniais sunkumais kovojantiems europiečiams atrodyti nuostabiai ir tam neišleidžiant didelių pinigų. Šis stiliaus sultonas veda naują savo paties rengiamą madų laidą „Goko drabužių kelionė“ ir pateikia išsižioti iš nuostabos verčiantį stilių bei pokyčius, moko rengtis drąsiai, tačiau ekonomiškai. Laida bus rodoma šeštadieniais 17 val. per TV1.

Kiekviena laida turi du kulminacinius taškus: pirmas, kai moteris turi pati nuspręsti ir atsistoti tarp kitų moterų pagal savo dydį, ir akimirka, kai ji eina podiumu, dažniausiai kokiame prekybos centre, kur tūkstančiai žmonių, dėvėdama tik apatinius. Anot Goko, dar nė vienas žmogus iš tų, kurie jau dalyvavo jo laidoje, nepasirinko teisingos vietos kitų žmonių rikiuotėje (jie visada mano esą didesni nei yra iš tikrųjų). O kas dėl podiumo, tai jis įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau kiekvienas turi išsirengti – arba beveik išsirengti – viešoje vietoje.

Kai žmonės kreipiasi į Goką Waną, jie paprastai jau po penkių minučių prisipažįsta, kad senokai nebesimyli su savo partneriais. Taigi, laidos pabaigoje jis visiems užduoda tą patį klausimą: ar jie vėl tą daro? Dažniausiai atsakymas būna teigiamas. „Argi tai nėra geriausias sėkmės rodiklis? Gebėjimas dalytis savo kūnu labai susijęs su žmogaus nuomone apie save. Nuo jos priklauso tai, ar jūs mylitės daugiau nei viena poza, ar galit tai daryti prie šviesos. Tai išlaisvina!“, – tikina stilistas Gokas Wanas.

Paties stilisto gyvenimas nebuvo klotas rožėmis.

Jis gimė 1974 metais Leičesteryje, kino ir britės šeimoje (jo tėvas atvyko į šalį iš Honkongo dar paauglys ir susipažino su motina, kai jie kartu dirbo užkandinėje). Tėvai turėjo savo restoraną, kuris 1980-aisiais bankrutavo, o dabar turi žuvies ir gruzdintų bulvyčių užkandinę. Nuo mažų dienų Gokas, aprengtas mažyčiu smokingu, turėdavo linksminti lankytojus. Jis teigia, kad savo gebėjimą žavėti žmones išsiugdė būtent tomis dienomis.

Kai buvo paauglys Gokas niekam nepasakodavo, kad yra kilęs iš kino ir baltaodės šeimos. Tik sulaukęs dvidešimt šešerių jis prisipažino, kad yra pusiau kinas. Jaunystėje storas ir homoseksualus Gokas turėjo pasitelkti humoro jausmą ir socialinius įgūdžius norėdama susidoroti su šiomis bėdomis.

Žymės: