Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Tik nesakyk mamai“ dalyviai pieš ant merginų kūnų

2014.05.19 15:29
TV3 nuotr. / Socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ dalyviai ir vedėjas Mindaugas Rainys

Socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ septintojoje laidoje netrūks peno jaunuolių fantazijai. Jų laukia ypatinga užduotis – piešiniai ant kūno.

Vaikinai gauna užduotį išpaišyti merginas. Ką pieš, – jų fantazijos reikalas. Kiek kūno merginos skirs piešiniui – vaikinų sugebėjimo įkalbinėti reikalas. Ar merginos leis piešti? Kiek kūno skirs piešiniui? Ar vaikinai tikrai pieš ar tiesiog naudosis proga pačiupinėti merginas? O gal tarp jų yra tikrų talentų? Kokiais kriterijais besiremdamos merginos išrinks nugalėtoją, kuris gaus neliečiamybę?

„Merginos vienareikšmiškai žaidžia, tad jos nevertino ar gerai atlikome piešimo užduotį. Renkant geriausiai užduotį įvykdžiusį vaikiną jos vadovavosi kitais kriterijais“, - teigs vaikinai.

Žaidimas, atrodo, vyksta ir tarp pačių dalyvių, žaidžiant vieniems kitų jausmais. Tarp dviejų dalyvių – Aistės ir Deivido – įsiplieskusi simpatija sukėlė nemažas audras aiškinantis santykius. Abu jaunuoliai sako jau turintys antrąsias puses, tačiau kiek jiems svarbu išsaugoti jau turimus santykius ir ar jie ryšis prieš ekranus pradėti naujus? Kiek toli jie nužengs? O gal visa tai tik gerai apgalvota strategija siekiant kuo ilgiau išsilaikyti projekte?

Tėvai, stebėdami jaunuolių aistras, taip pat ištars: „Vaikai tampa nebenuspėjami“, „Jie jau tiesiog apgalvotai žaidžia...“

Viena mama savo atžalos elgesio bus visiškai šokiruota: „Man labai gėda. Niekaip nesugalvočiau taip pasielgti. Tai jau nebe vaikai. Jie elgiasi tarsi velniai.“ Kas privers mamą ištarti tokius žodžius? Kokias ribas šį kartą peržengė vieni dvare gyvenantys jaunuoliai?

Visi atsakymai jau šiandien, pirmadienį, 20.00 val. itin atvirame ir intriguojančiame socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“.

 

Žymės: