Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Televizijos laidų ciklas apie statybų ypatumus ir svajonių namus laukinėje gamtoje

2014.04.29 15:59
„National Geographic Channel“ nuotr. / Televizijos laidų ciklas „Statybos laukinėje gamtoje“

„Koks turi būti architektas? Nenuilstantis stebėtojas, visada energingai ir iš esmės tyrinėjantis gamtą, matantis, kad pagal gamtos dėsnius visos formos susijusios ir kyla viena iš kitos. Kiekvienas architekto suprojektuotas pastatas turi atspindėti dalelę gamtos. Iš architekto reikia laukti vientisos filosofinės ir moralinės sistemos – gamtos, visuomenės ir civilizacijos sintezės." (Frank Lloyd Wright)

Gegužės 7 d., 21.00 val. „National Geographic Channel“ pradeda rodyti laidų ciklą „Statybos laukinėje gamtoje“ (angl. Building Wild). Tai laida kupina iššūkių, įtampos ir malonių staigmenų.

Laidos vedėjai, iš pirmo žvilgsnio – nesuderinamos asmenybės: užkietėjęs miestietis architektas Paulie ir niekada miestui nejautęs simpatijų miškininkas Tyffy. Nepaisant skirtumų, jų komanda miško tankmėje, dažnai sudėtingomis sąlygomis, kuria stebuklus – rojaus kampelį, svajonių namus.

Sudėtingos konstrukcijos, nestandartiniai problemų sprendimai ir originalios idėjos kiekvieną trečiadienį, 21.00 val. Lietuvos laiku per „National Geographic Channel“.

 

Žymės: