Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Teatro dieną – teatralizuota „Prajuokink mane“ laida

2014.03.27 17:10
BTV nuotr. / Algis Ramanauskas

Šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. Teatro dienos proga BTV žiūrovai turės galimybę pamatyti vieną teatrališkiausių ir juokingiausių laidų televizijos istorijoje – „Prajuokink mane“.

Laidos vedėjas Algis Ramanauskas sveikins žiūrovus ir komisijos narius, aktorius Violetą Mičiulienę ir Mantą Stonkų su profesine švente. Beje, M.Stonkus parodys A.Ramanauskui slaptą aktorių sveikinimosi būdą.

Šioje teatralizuotoje laidoje išvysite „Žvėrelių teatro“ iš Kauno pasirodymą. Artistė Agnė komisijos narius juokins traukdama iš dėžės triušius bei atsivesdama net dvi meškas! Meškutės po „Prajuokink mane“ sceną važinės paspirtuku, dainuos į mikrofoną, gaudys krepšinio kamuolius.

Gintaras iš Kauno į sceną žengs pasidabinęs pižama, didžiuliais akiniais ir rankoje nešinas pliušine žirafa. Vaikinas iš karto gaus profesinį komentarą iš M.Stonkaus: „Jei artistas į sceną atsineša daug rekvizito, bus šūdas.“ Tačiau tai Gintaro neišgąsdins ir jis toliau tęs savo subtilaus humoro pasirodymą...

Na, o senjorė Vanda iš Kupiškio rajono komisijos narius stebins rėkiančiu tonu, nes, pasirodo, moteriškė paprasčiausia neprigirdi... Pasidabinusi prijuoste, vilnonėmis kojinėmis ir kaliošais, moteris pasakos savo pikantiškas jaunystės istorijas. Sužavėtas komisijos narys M.Stonkus prisipažins, jog norėtų, kad Vanda būtų jo močiutė...

Šiuos ir kitus juokus bei bandymus juokinti, matysite „Prajuokink mane“ laidoje ketvirtadienį 20.30 per BTV televiziją.