Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Šventinė TV3 programa: koncertas mamoms, romantiniai filmai ir „Chorų karų“ pusfinalis

2014.05.03 22:53
TV3 nuotr. / Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Marijus Mikutavičius

Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubėsime sveikinti brangiausią pasaulyje žmogų – mamą: gėlėmis, žodžiais, gerais darbais ar tiesiog mintimis. TV3 šią svarbią dieną, gegužės 4-ąją, žiūrovus ragins skirti savo mamoms gražiausius sveikinimus, o šventinės transliacijos „Didžiojo Motinos dienos koncerto“ žvaigždės joms dedikuos gražiausius muzikinius pasirodymus. Negana to, eteryje – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ pusfinalis ir geriausi filmai.

16.30 val. laukia "Didysis Motinos dienos koncertas". Nuo scenos savo ir visoms mamoms nusilenks, padėkos ir dainuos Kastytis Kerbedis, Egidijus Sipavičius, Mantas Jankavičius, Vaidas Baumila, Deividas Norvilas, Rūta Ščiogolevaitė, „Džimbos“ vaikai, Evelina Sašenko, Karina Krysko-Skambinė, maestro Stasys Povilaitis, Ieva Narkutė, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, nuotaikingasis Neringos ir „Tele bim bam“ kolektyvas, grieš smuikininkių trio „Electric Ladies“.

Vokalistams akompanuos Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas maestro Martyno Staškaus. Koncerto vedėjais tapo TV3 eterio veidas, „X Faktoriaus“ teisėjas, dainininkas Marijus Mikutavičius ir televizijos, kino, teatro žvaigždė Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Netikėtas žinomų žmonių duetas prikaustys žiūrovus prie ekranų ir garantuos gerą nuotaiką.

Tą patį vakarą 19.30 val. tiesioginį TV3 eterį dainomis drebins galingieji „Chorų karai“. Projekto pusfinalyje susitiks trys stipriausi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam diriguoja Arno Švilpausko „Daumantų kapela“. Kas iškovos bilietą į superfinalą?

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Kauno miesto „Žalgirio choras“
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Kauno miesto „Žalgirio choras“

Žiūrimiausia televizija visą sekmadienį džiugins filmais ne tik mamas, bet ir visas moteris. 10.30 val. laukia romantinė komedija su Hilary Duff ir Heather Locklear „Tobulas vyras“, 12.40 val. Keanu Reevesas kvies į romantinę dramą „Pasivaikščiojimas debesyse“, o 14.40 val. – komedija „Medaus mėnuo su mama“. Motinos dieną vainikuos romantinė komedija su gražuole Jennifer Lopez – „Atsarginis planas“.

 

Žymės: