Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Šventės su televizija: programa pirmai Kalėdų dienai

2013.12.24 20:51
Shutterstock nuotr. / Dovanos

Saulės sugrįžimo šventės proga televizija pruošė nuotaikingų, šventinių filmų, o „Moterys meluoja geriau. Klube“ žiūrovai ne tik galės kvatoti iki ašarų, bet ir sužinoti pikantiškų detalių apie savo pamėgtus personažus.

LNK 11.05 val. tęsės pažadą ir pirmąją Kalėdų dieną,  parodys filmą „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“ (angl. Harry Potter and the Chamber of Secrets). Šiame pasakiškame filme Haris Poteris jau bus visiems pažįstamas Hogvartso antrametis ir susidurs su dar keistesniais padarais bei patirs dar nuostabesnių nuotykių… Sužinosite, kokios liūdnos buvo Hario atostogos pas nedorėlius Durslius, kaip jam neleido grįžti į mokyklą, kaip senutėliu skraidančiu automobiliu jį stebuklingai į Hogvartsą nuskraidino draugai. Na, o ten, žinoma, naujos mįslės...

Kadras iš naujojo filmo
Kadras iš naujojo filmo

 

LRT kvies žiūrėti ir vaikams, ir suaugusiems neabejotinai patiksiančią Kalėdų dokumentiką - „Keisčiausios Kalėdų eglutės“ (angl. Extreme Christmas Trees). 12.00 val. išvysite, kokiais netikėčiausiais būdai žmonės stato Kalėdų eglutes,  pamatysite aukščiausią eglutę privačiame kieme, eglutę iš elnio ragų, eglutę-pyragą, eglutę iš ledo, omarų gaudyklių ir daugybę kitų originalių eglučių. Šis filmas, tai nuotykių kupina kelionė, kviečianti pasižiūrėti netikėtų Kalėdų puošmenų ir stulbinamų instaliacijų, kurios yra tokios ekstravagantiškos, kad tampa net ekstremalios.

18.30 val.  LRT prie ekrano suburs pasakų mėgėjus. „Sniego karalienė“ (angl. Snow Queen) – tai jaudinanti istorija apie drąsios mergaitės nuotykius. Ši mergaitė leisis ieškoti savo draugo Kajaus, pagrobto piktosios Sniego Karalienės. Daugybė pavojų ir sunkių išbandymų laukia Gerdos kelyje, tačiau narsi širdis, tikėjimas nuoširdžia draugyste ir gerumas padės mergaitei nugalėti visas kliūtis.

Kadras iš filmo „Sniego karalienė“
Kadras iš filmo „Sniego karalienė“

 

Kalėdos – susikaupimo ir šeimos šventė, tačiau filmo „Moterys meluoja geriau“ aktoriai įtikins: geriausios šventės yra tos, kurias lydi humoras. Tad 19.00 val. TV3 „Moterys meluoja geriau. Klube“ juoko per šias šventes tikrai netrūks. Aktorių suvaidintose buitinėse, taigi ir komiškose situacijose kiekvienas atras bent dalelę savęs ar savo šeimos narių.

Tą patį vakarą 20.20 val. laukia dar viena TV3 šventinio eterio naujiena: poapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris „Bado žaidynės“ (angl. The Hunger Games). Kino ekspertai dar nė nepasirodžiusį filmą titulavo laukiamiausia metų naujiena. Oskarui nominuoto režisieriaus Gary Rosso juosta pateisino lūkesčius – ją liaupsina žiūrovai visame pasaulyje, jau sukurta antra istorijos dalis. Laukia kelionė į ateitį ir kvapą gniaužianti išlikimo kova.

Kadras iš filmo/„Bado žaidynės“
Kadras iš filmo/„Bado žaidynės“